NonyCraft Yeniden Geliyor Ekip Kuruyoruz . <3<3<3

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba, Ben NonyCraft Kurucusu Size hizlica başvuru için bilgi vereyim.

yaşınız en az 16 olmak üzere 16-24 yaş aralığında hem oyun hem iş olarak görebilcek arkadaşlar arıyoruz.

Sunucumuz Yeni açılmaya başladı pluginler kodlaniyor şu an 4 adet rehber 2 adet asistan 2 mod 1 builder ihtiyaçımız var tecrübeli oldugunuz alanı yorum olarak yazıp ve tecrubenizi ve yasınızı doğru yazmanız lazım referans istenilecektir görüşmelerimiz discord üzerinden yapılmakta bizzat benim tarafımdan onaylancaktır başvuru yapmak için ADINIZ SOYADINIZ YAŞINIZ DISCORD KULLANICI ADINIZ TERUBENIZ ALANINIZ yazarak yorum bırakın eyer uygun gorulurseniz discord hesabinizi NONYCRAFT isminde biri eklicektir.

Önemli Not: Sunucumuz şu an pluginlerin %70 i bitmistir. geriye kalan %30 ve harita yapim aşamasidir websitemiz %20 lerde karşınıza en iyi şekilde çıkmak dileğiyle alımlar önceden olucaktir. tecrubeli developer varsa 1 kisi alabiliriz.

Swashh

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adım : Onur
Soyadım : Kacan
Yaşım : 14 yakında 15 olucam
Discordum : Onurox'#9999

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuzdan Biraz kesitler ALIMLAR devam ediyor.

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Sunucumuz Yaklaşık 10 gündür yapılandırılıyor pluginlerin %80 i tamamlandı sayılır harita v.s web sitemiz de max 15 güne hazır olur ozamana kadar alımlar devam edicektir ciddi ve +16 yaş üstü kişiler yazsın özel veya burdan mutlaka aranızdan biri yanımızda yer alaçaktır iyi Forumlar. @NonyCraft Ekibi 2021 :)

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

AcikArttirma Eklentimiz %100 türkçe çevrilip düzenlenmiştir.

AvşaProject

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
profosyonel bir mimar arıyorsanız discord adresinizi yazın ben ulaşırım. :)

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

EKLENTI PAKETIMIZ SIFIRDAN YAPILDIĞI İÇİN SUNUCUMUZ AÇILMASI ZAMAN ALIYOR AMA LAKİN EN KISA ZAMANDA BETA OLARAK AÇILACAK OLAN SUNUCUMUZA ACİL OLGUN TECRUBELİ SAYGILI YETKİLİLER ARIYORUZ. NONYCRAFT#

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

ORMAN TASARIMIMIZ BİTMİŞTİR. DESIGNED BY - MİMAR // MetalMagnet , KURUCU // SP0RTF1

LightWayS

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Selamlar,
İSİM: Melih
SOYİSİM: Deniz
DİSCORD: DenizZ#5051
ALANIM: Moderatize ve Moderasyon Görevlerini Üstlenebileceğimi Düşünüyorum.
TECRÜBE: 2019 Global Backplay PvP Sunucusu Moderatörlüğüm, Yaklaşık 5-6 ay BetaCraft adlı Hub Türk SUnucusu WatchDogluğum bulunuyor [ NOT: Backplay 250-300 BetaCraft 300-400 Civarı Bir oyuncu çekiyor]
Discorduma İstek atın Konuşalım :).