Sence nasıl olucak eklenti paketim?

• düşündüğüm kadarıyla berbat

Kullanılan: 1 11.1%
  • evet güzel

Kullanılan: 1 11.1%
  • belki güzel olabilir

Kullanılan: 2 22.2%
  • bence gayet başarılı

Kullanılan: 0 0.0%
  • hatalı ve sorunlu olucak

Kullanılan: 2 22.2%
  • bence hard emek olması güzel ve kullanışlı olucaktır tebrikler bitince indiricem.

Kullanılan: 3 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    9

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba yeni bir survival eklenti paketi yapıcagım ve emek yani hard eklenti paketi olucak öncelikle aşağıdaki resimdeki eklentiler şuanlık var ama daha ne eklemeliyim veya öneriniz varsa yazarsanız sevinirim? veya gereksiz bişi varsa söyleyin değerlendiriyim. ayrıca %100 türkçe olucak eklenti paketimiz. uzun sürecek ama güzel bir eklenti paketi olucak 1.8 ve 1.8.9 sürümleri için tasarlanıyor şimdiden söyliyim.

Son düzenleme:

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
saolun unutmuşum :) hemen ekliyorum.

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
hiçbir eklenti paketi %100 türkçe olamaz, tabi seçtiğiniz bütün eklentiler türkçe vb. dilinde kodlandıysa olur tabii ki.

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hiçbir eklenti paketi %100 türkçe olamaz, tabi seçtiğiniz bütün eklentiler türkçe vb. dilinde kodlandıysa olur tabii ki.
%100 türkçe derken kodlama bilgilerini demedim oyun içi gözüken tarafını dedim mesela oyundayken her şey türkçe ama plugins kısmındakiler yani.jar içindeki kodlar türkçe yapılmıcak sadece oyun içi kelimeler komutları türkçe yapıcam . :) yinede yorumun için teşekkurler.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Where is the groupmanager? Hadi pex ekledim desen anlarımda pexte yok :D

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
deniyiceğim.

yorumunuz için teşekkurler.

resimler güncellendi daha ne ekleyebilirim yorumları bekliyorum.

yarın ufaktan resimler atıcam takipte kalın güzel bir eklenti paketi olucak eminim .

bu arada yukardaki resimler eski şuanki eklentiler daha fazla ve daha güzel.

Stave

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ücretli yapmazsan indirebilirim güzel bendende skript istiyebilirsin hertürlü var mytksword...

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ücretli yapmazsan indirebilirim güzel bendende skript istiyebilirsin hertürlü var mytksword...
tamamen ücretsiz olucaktır tam sürüm olana kadar şu an alpha sürüm olarak çıkacaktır. 2-3 ay boyunca bedava paket premium ultra yükseltimi yapmayı planlıyorum ayrıca paket hard yani zor survival göre ayarlanılacaktır. kesinleştirilmiştir. ve ilk eklenti paketim olucak yayınladığım ama kendime özel yaptıklarım var .