Noob un Pro ya dönüşümü.

KorayAras

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Son yorumlara baktıkça üzüldüm, keşke biraz olgun olabilsek :(

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
My noob to pro story...
Foruma ilk girişimi hatırlayanlar vardır. Skript gördükçe üzülüyordum. Çünkü yazamıyordum. Sonra bir gün hırslandım ve skript öğrendim. Bununla çok insana yardım ettim. Ancak sonra yetmediğini gördüm. Minecraft için java kullanıldıysa ve ben de oynuyorsam bunu bilmeliyim dedim. İlk başta Normal java ile başladım. Ancak düzgün bir derse rastlamayınca işimi pluginlerden yürütmeye başladım. Yavaş yavaş javayı öğreniyordum. Mantığını ve çalışma prensibini öğrendim. Artık ben de plugin yazıyordum. Forumda yardım etmeye devam ettim. Hala java öğrenimim ForgeAPI ile devam ediyor. Beni buraya kadar getiren foruma teşekkürlerimi sunarım...

araskızılyaprak

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben minecraft tı ilk 3 sene izledim sonra oynamaya başladım ve hiçbir zaman noob olmadım o yüzden

ZereftheBlackMage

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Noobluk iyidir. Obsidyenin elle kazıldığını öğrendim sayesinde.

araskızılyaprak

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kırılmıyor ki obsidyen elle[DOUBLEPOST=1430587400,1430587362][/DOUBLEPOST]elmas kazma dışında hiç birşeyle kırılmaz

DarkStorm

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 saat katman kayası kırmaya çalışmışlığım vardır Allah affetsin

C

Creeper452

Ziyaretçi
O da bir şey mi ben obsidyeni elimle kırmaya çalışıyordum :D

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk faction girişimde claim falan bilmezdim ev yapmıştım. sandık koydum privateyi öğrenmiştim private attım ama claim atmışlardı. Allahtan sandıklarımın teki duruyordu onu aldım daha sonra minecraft prosu oldum. Sonra heroyu öğrendim ondan korkmuyom da entity 303 korkutuyor :D o yüzden cs:go'ya yoğunlaştım