NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

• Konuyu başlatan Arikaix
  • Başlangıç tarihi

RebelliousBoy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
benim de kardeşim kaydolamamıştı aynı ip üzerinden girince olmuyor belki önceden açan vardır :S

Drexell Arthur

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yanlız serverde yagmur ormanı yok markette odunu var ama kakao çekirdegini nerden bulcaz? dışarı çıkamassın diyo çizgiden sonra:ha::emin:

A

Arikaix

Ziyaretçi
yağmur ormanı var biraz ufak haritayı dikkat lı ararsan görürsün

MuratcanTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
SELAMIN ALEYKÜM ADMİN BENİM SW ADIM muratcantr7 benim adıma ve ip ime ban atılmış nedenini ogrenebilirmiyiym lütfen banımı kaldırabilirmisiniz ? neden ban atıldı ? acil cevap lüütfen 2 gündür sw ye girmeye çalışıyorum :(

MuratcanTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
muratcantr7 adlı birisine ban atılmadı, modeminize reset atıp tekrar deneyin, bügün den itibaren banlananlar Web sayfasında yazılacak.

çok sağol admin çok mutlu oldum sw yi çok seviyorum 5 gün once falan başladım ama bütün gün sw deyim şu anlık dediyinizi yapamıycam modem komşuda komşularda uyanmadı ama onlar uyanınca en kısa sürede sw nize gelecem :) ha bide rehber alımı falan olursa ben olmak isterim hergün neredeyse tüm gün sw deyim herkesede yardımcı olmak isterim :) istediginiz şeyleri yaparım Saygılar Teşekürler ( SW SÜPER YAA :D )

A

Arikaix

Ziyaretçi
Şu an için rehber ihtiyacı yok, server rehber siz bi şekilde idare edebilir şekilde tasarlandı, web sistemizden tüm sorun ve bilgilere ulaşıllıyor.

MuratcanTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

sanırım vali falan var sw de onun hakkında biraz bilgi alabilirmiyim nasıl olunuyo.... ve sizden bi istegim olacak hani bazı rütbeler varya mesela pow rütbesi falan bence orya bide bi rütbe daha ekleyin o günden ittibarenn oyunda en fazla kalan o rtübeyi alsın ve güzel haklar tanınsın tavsiyem boyle bir şey yapmanız çok iyi olurdu .. heralde ben alırıdm o rütbeyi :) :D :D off hala sw ye giremedim komşu uyanmadı çok sıkıldım ve sw ye girmek için can atıyorm :D[DOUBLEPOST=1390377962,1390376582][/DOUBLEPOST]ya admin modemi kapatıp açtım hala banlıyım oyuna girince banned the ban hammer has spoken ! yazıyor ya lütfen bi çare bul :( lütfen ve acil sw ye girmem lazım ya giremiyorum ya :( cevap bekliyorum ? :(

A

Arikaix

Ziyaretçi
Vali olayı pek tutmadı onu kaldırcam, diğerleride tüm ayrıntısıyla http://northcrow.weebly.com/ burda yazıyor.
devamlı yeni bi şeyler ekliyorum.
bügün mesela mimarlara /kit mimar komutu ekliycem 10 saate bi odun taş tuğla vs. gibi yarıdımlar alcaklar.

MuratcanTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Vali olayı pek tutmadı onu kaldırcam, diğerleride tüm ayrıntısıyla http://northcrow.weebly.com/ burda yazıyor.
devamlı yeni bi şeyler ekliyorum.
bügün mesela mimarlara /kit mimar komutu ekliycem 10 saate bi odun taş tuğla vs. gibi yarıdımlar alcaklar.

admin ya ben modeme rest attım baktım ban kalkmamış banned the ban hammer has spoken ! yazdı sonra tekrar attım bu sefer proxy is detected. (maybe an error please reconnect your router) yazdı araştırdım bunun içinde reset gerkliymiş bir daha reset attım bu sefer yine banned the ban hammer has spoken ! yazdı . şimdi tekrar resetliycem ya sende bi bakarsan belki banım vardır falan yada bi yardımcı olsan çok sevinirm ya sw ye girmedikçe çıldıryorum çok sıkıldım !!!! :( :( :( :([DOUBLEPOST=1390379568,1390378955][/DOUBLEPOST]
admin ya ben modeme rest attım baktım ban kalkmamış banned the ban hammer has spoken ! yazdı sonra tekrar attım bu sefer proxy is detected. (maybe an error please reconnect your router) yazdı araştırdım bunun içinde reset gerkliymiş bir daha reset attım bu sefer yine banned the ban hammer has spoken ! yazdı . şimdi tekrar resetliycem ya sende bi bakarsan belki banım vardır falan yada bi yardımcı olsan çok sevinirm ya sw ye girmedikçe çıldıryorum çok sıkıldım !!!! :( :( :( :(

bi kez daha reset attım yine banlıyım aynı hata var lütfen acil yardımcı ol bu na ne sebeb olabilir falan onları soylesen neden boyle bir şey olmuş olabilir ? yada konsoldan falan baksan banlımıyım ? çok acil ya :( :( :( :([DOUBLEPOST=1390380576][/DOUBLEPOST]
admin ya ben modeme rest attım baktım ban kalkmamış banned the ban hammer has spoken ! yazdı sonra tekrar attım bu sefer proxy is detected. (maybe an error please reconnect your router) yazdı araştırdım bunun içinde reset gerkliymiş bir daha reset attım bu sefer yine banned the ban hammer has spoken ! yazdı . şimdi tekrar resetliycem ya sende bi bakarsan belki banım vardır falan yada bi yardımcı olsan çok sevinirm ya sw ye girmedikçe çıldıryorum çok sıkıldım !!!! :( :( :( :([DOUBLEPOST=1390379568,1390378955][/DOUBLEPOST]

bi kez daha reset attım yine banlıyım aynı hata var lütfen acil yardımcı ol bu na ne sebeb olabilir falan onları soylesen neden boyle bir şey olmuş olabilir ? yada konsoldan falan baksan banlımıyım ? çok acil ya :( :( :( :(

ADMİN LÜTFEN YA HA BİDE BEN BİRİNE DANIŞTIM DEDİLERKİ BELKİ BİRİ HİLEYLE BANA BAN ATMIŞ OLABİLİR AMA ADMİN O BANIDA KALDIRABİLİR DEDİ BİLMİYORM ONDANMI ? LÜTFEN ACİL YARDIM EDİN ! :(

A

Arikaix

Ziyaretçi
dene bi olmazsa haber ver...
bu servera girerken tüm hile leri kapamayı unutmayın ban yeme ihtimaliniz var hilesine göre..