NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

• Konuyu başlatan Arikaix
  • Başlangıç tarihi

RebelliousBoy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
serveri ve oyunu bırakıyorum çünkü adam tüm itemlerimi aldı halbuki yeni başlayan adamda diamond block, gold block, enchli elmanın ne işi var adama güç iksiriyle vb. daldığım halde kesmesi saçma geldi yeni oyunlar deneyecem ev de yarım kaldı ama neyse kendinize iyi bakın

A

Arikaix

Ziyaretçi
o dedidigim adamın ismini ver de inceliyim bari, böyle diyosunuz adamı inceliyorum hiç bi şey cıkmıyor,[DOUBLEPOST=1390918802,1390918324][/DOUBLEPOST]adamda Dia block gold block oldugunu nasıl görüyosun ayrica ?

cantasına sandıgınamı bakıyosun sadece adminde var bu özellik :p

Son düzenleme:

Drexell Arthur

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arikaix bn banlandım,:D çok yazmışım ondan banlandım adım Drexell banımı kaldırır mısın acaba :D

Drexell Arthur

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yine banlandım yaa off :lav::lav:[DOUBLEPOST=1390944400,1390944350][/DOUBLEPOST]gülücük atınca banlanıyom :lol::D

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adamın biri evimin yanına su kaydırağı gibi yer yapıp duvarımın birini yıkıp pembe cam koymuş. Ben de camları kırıp tekrardan duvar ördüm. :)
Köy olsa iyi olurdu köy ekleyip villager spawner koysana. ( Gerçi falza girmiyorum ama olsun. :D )
JRE silinmiş minecrafta girilmiyordu, yüklemeye çalışnca da hata veriyordu offline falan hiç olmadı ben de JRE de içerdiği için JDK yükledim.:)

Son düzenleme:
A

Arikaix

Ziyaretçi
markette köylü satılıyor raven, arazinde onlar için bi bölüm yapıp alışveriş yapabilirsin.
Cobra minecraft da iyi bi oyuncuysan seversin server ı

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
markette köylü satılıyor raven, arazinde onlar için bi bölüm yapıp alışveriş yapabilirsin.
Cobra minecraft da iyi bi oyuncuysan seversin server ı
hocam özelden mesaj attım sitedeki destek bölümüne mesaj attım ne zaman yanıt yazacaksın?

A

Arikaix

Ziyaretçi
kaldırdım .[DOUBLEPOST=1391014593,1391014458][/DOUBLEPOST]
hocam özelden mesaj attım sitedeki destek bölümüne mesaj attım ne zaman yanıt yazacaksın?

web sayfasınıda resimli anlatıyor, yaptıgın gibi açarim, en kolay öyle halledebilirsin. iki dakikalık iş...