NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

• Konuyu başlatan Arikaix
  • Başlangıç tarihi

BraveHeart34

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

MuratcanTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
saolun ya oyunda oynarken zaten söylediler ama klan kurulsa daha iyi olurmus
Aynen Klan İiy olurda zaten daha önceden serverde pvp yoktu yeni bir bölgede pvp açıldı test aşamasında şu an eyer pvp tutlursa istenirse falan belki arikaix yeni bi pvp map açar klan kuralabilen :D

ByakuyaKuchiki

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
admin yarın sabah oyuna girermsin veya skype serverda 2 tane özür dilerim var ss lerini verecem banlarmısın bide bi konu hakkında konuşacam

Onur Meriç Ünal

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
admin keke nitrado üzerinden(sitede yazılanları yaptım :D ) dia vip için para ışınladım sana ne zaman onaylanır :D

MuratcanTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ormanda PvP açılırsa kesinlikle oynarım.
dostum warp ormanda pvp zaten açık :D 1HAFTA ÖNCE FALAN AÇILDI :D[DOUBLEPOST=1401517715,1401517527][/DOUBLEPOST]
Event günleri ne zaman ?
dostum survival server oldugundan düzenli olarak bi event yok ama bazen admin tarafından yada exon tarafından küçük eventler eylence maksatlı yapılablyor yada bazen bende yapıyorumn yada oyuncular tarafındanda yapılabiliyor :D

BraveHeart34

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence bi event programı cıkarın öyle daha iyi
Mesela haftada 1-2 kere event warp bilgi yapın oraya event günlerinin saatlerini filan detaylı bilgi verseniz daha iyi olur

A

Arikaix

Ziyaretçi
erdo kaldıralı ban ı 2 gün oluyor ve girip denedim hesabını giriliyor..

erdolados

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
arikaix kardeşim ıp ban atılmış benim modem sabit ıp senn ıp farklı olduğu için girebiliyon ben nabıcam?