NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

• Konuyu başlatan Arikaix
  • Başlangıç tarihi

MuratcanTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arikaix warp vadide güzel bi market yaptımda onu bi bakıp begenirsien portala eklermisin bide sen wg atarmsın çünkü item çercevesi koycam içinede item koycam onları playerlerin atııgı cliamde millet düşürüleblyo ama sen wg lesen bite o çerçevedekiler düşmesin diye komut yazsan iyi olcak bende rahatca çerçeve koayablrm :D

NemesisX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arikaix warp vadide güzel bi market yaptımda onu bi bakıp begenirsien portala eklermisin bide sen wg atarmsın çünkü item çercevesi koycam içinede item koycam onları playerlerin atııgı cliamde millet düşürüleblyo ama sen wg lesen bite o çerçevedekiler düşmesin diye komut yazsan iyi olcak bende rahatca çerçeve koayablrm :D
Çerçeve dekiler düşmesin diye komut :D güldürdün ya

MuratcanTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

NemesisX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya o Çerçevelere tıklayınca içindeki itemler düşyoya admin wg ledigi yerde onun için bi komut var o komutu girince artık düşmüyo yanlışmıyım ? :D
bide hep ben yokkenmi küfür ediyolarya :D
Ya çok ediyorlarda koymuyorum birde düzgün konuşun deyince suçlu biz oluyoruz hemen üstüne yüleniyorlar :D

MuratcanTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

MuratcanTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Yalnız Ben O günden bir gün önce işsizilkten gidip 15 20 at yumrtası alp tepye çiftlk kurmştm :D at dolduk :D