NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

• Konuyu başlatan Arikaix
  • Başlangıç tarihi

arda753

Marangoz
En iyi cevaplar
0
O zaman kaledeki sorunu düzeltin bi kale yüzünden sw çökmek zorunda mı :D

ufukovc

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1 haftadır okula gitmiyoruz sabah akşam çalışıyoruz serverda bi girdimki server geri alınmış üç günde toplam zararımız en az 150bin parayı geçtim yerin altına yaptığımız yerler topladığımız sandık sandık cam kaktüs nether wart ne varsa gitti bundan öncekinde eyvallah her serverda sorun olur dedik ama bu seferkinin zararı çok büyük zararımız karşılanıcakmı bize sadece bunu söyleyin evet yada hayır eğer karşılanmicaksa ocaktan beri 6.5aydır bu serverdayım bugün son girişim olucak.

A

Arikaix

Ziyaretçi
son sürümde plugini yapanlar hata yapmış bende patch i oto yapmıştım hatalı bi şekilde patch yaptı ya bunların düzeltmesini bekliycez kısa sürede düzeltcez yazmışlar zaten, yada kendim bir care bulcam

Dyum

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Berbat sv TofuGames diye rehber var hem id lle dalga geçio hmde 30 dk mute atıo uyarı vermeden !!!!!!!!

Dyum

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çoğunluk her zaman haklıdır mı diyorsun? "ülkemizde de yaşanan gibi" işte dünyaya bu mantıkla bakan insanlar azınlıkları görmez ,göremez...

erdolados

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ya servere bi girdim 247k kalmış neler oldu diye şaşırdım birden.bikaç kişi serverde hacker falan var sen yokken erdolados girip çıktı diyolar yaklaşık 1stack diamond cevherimde yok bu nasıl iş ya? :(

A

Arikaix

Ziyaretçi
şifreni kaptırmışın işte
ya basit bi şifren vardı buldular hemen
yada farklı bi şekil de kaptırdın
yada arkaşın falan yaptı, başka türlü olmaz.

büyük ihtimal tanıdık birisi yapmış her şeyini almamış.