NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

• Konuyu başlatan Arikaix
  • Başlangıç tarihi

leonkont

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arikaix daha 2-3 gün önce tekrardan başlamıştım swye bi ara vip almıştım biri benim şifreyi değiştirmiş leonkont olduğumu her türlü kanıtlarım istediğini sor bide benim villa gitmişti en son girdiğimde o niye gitti :(

leonkont

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yanda lwl falan duruyor hala ama kayıtlı değil oyuncu diyor

A

Arikaix

Ziyaretçi
21000 kayıtlı oyuncu oldu rahatlasın diye 4 aydır aktif olmıyan hesapları sildim yeni sansına.

register ol gir işte

erdolados

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
şifreni kaptırmışın işte
ya basit bi şifren vardı buldular hemen
yada farklı bi şekil de kaptırdın
yada arkaşın falan yaptı, başka türlü olmaz.

büyük ihtimal tanıdık birisi yapmış her şeyini almamış.
ilkin bende öyle dedimde şifremi sadece 2 kişi biliyo onlarında yapması imkansız 13 yıllık arkadaşım ne de olsa...[DOUBLEPOST=1402985905,1402985872][/DOUBLEPOST]
ilkin bende öyle dedimde şifremi sadece 2 kişi biliyo onlarında yapması imkansız 13 yıllık arkadaşım ne de olsa...
[DOUBLEPOST=1402985943][/DOUBLEPOST]neyse ilgi için saol yinede

MuratcanTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
kardeş bi kaç şey sorcam da server kapasite arttırılmalı ne demek ya kapasite 82 abi daha ner arttırlsın ? 82 ful dolsa arttırıkr tabide en faz 60 kişi giryo keşke 82 kişi olsa arrtırsak :D

erhsancak

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arikaix patron ZeqiBoy desem northcrow dan hatırlar mısın bir ara oyuncuydum

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

atakan192012

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server Haritası İki Katı Genişletildi.

Link e Basıp Görebilirsiniz.
http://northcrow.com:8123/#
ya admin allahrızası için banımı açya oynicak server yok lütfenn ya hadiiii ne yaptıysam özür dilerim bidaha yapmam nolur aç şu banı yaaaa :((((([DOUBLEPOST=1403076965,1403076744][/DOUBLEPOST]
ya admin allahrızası için banımı açya oynicak server yok lütfenn ya hadiiii ne yaptıysam özür dilerim bidaha yapmam nolur aç şu banı yaaaa :(((((
serverde ilk oyunculardan biriydim ama ban atmıştın lütfen aç banı lütfen çok özledim lütfennnn :( :( :( :(:([DOUBLEPOST=1403082548][/DOUBLEPOST]ya admin görmezden gelme lütfen admin ya banımı açç okadar yazıyom !!!!!

A

Arikaix

Ziyaretçi
oyundaki adın ney bakıyım çok kötü bi şey yapmadıysan açayım.

atakan192012

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kwestor[DOUBLEPOST=1403086567,1403085040][/DOUBLEPOST]ben foruma kaydoldum ama mesaj gelmedi arikaix