NorthCrow - Survival 1.7.2 - İP : northcrow.biz

27badwolf27

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
23. Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun...
Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun...

CEO_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar,
Öncelikle hepinizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını kutluyorum.Sizlere servere başladığım zamandan bu zamana kadar yaptığım ve geliştirdiğim bir adayı göstereceğim.Ada satılıktır.100.000 tlden açık arttırmaya sunulmuştur.30 Nisana kadar gelen en yüksek teklife karşılık ada satılacaktır.Tabiyki bu kadar alana sahip olmanız için claim bloğunuzun da olması gerek.Yaklaşık 6000-7000 claim blok yeterli olacaktır.Teklifleri konunun altına yazarak belirtebilirsiniz.

ADA BİLGİLERİ:
Adada 2 orta 1 büyük medieval ev vardır.2 kule ve 1 de büyük ağaç vardır.

Giriş Köprüsü:

Üstten Görünüm(Köprüden sonraki karşı kıtaya tarla otomatik farm. vs. şeyler yapabilirsiniz.)

Büyük Ağaç (Altında Depo olarak kullanabileceğiniz madene gidebileceğiniz bir giriş bulunmaktadır.):

Adanın yanında Safahat Çay Partisinin Parti kulesi vardır.Nerdeyse her saat oralarda birisi bulunur ve yapacağınız tarlalar siz yokken de büyüyebilir:)

Adanın Gece Görünümü:

Adanın Shader Packsiz Görünümü:

Son düzenleme:

27badwolf27

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güncel...[DOUBLEPOST=1429862547,1429815231][/DOUBLEPOST]Sunucumuzda Market oluşturmak için:

Edit: Noktalı virgül demişim iki nokta üst üste olacak o [ : ] şundan ! :(

Anlatım için Domuzadam arkadaşımıza teşekkür ediyoruz.
:aşık:

Vendetta0

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Akşama geliyorum, inşallah hungergames falan filan yoktur. Bu arada bence para kazanmak için tarıma yüklenseniz zevkli olur. Mesela kamış yetiştirip kağıt satalım. arazimizde

27badwolf27

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Akşama geliyorum, inşallah hungergames falan filan yoktur. Bu arada bence para kazanmak için tarıma yüklenseniz zevkli olur. Mesela kamış yetiştirip kağıt satalım. arazimizde
şu an herkes gelişim aşmasında olduğu için Hungergames henüz yok ama oyuncular isteyecekleri için muhtemelen ekleyeceğiz.
Market oyuncu marketlerinin gelişmesini amaçladığımız için sadece Alım yapıyor satım yapmıyor yani marketten para kazanabilir ama paranızı (bazı üretilmeyen itemler hariç) harcayamazsınız. Tarım ve madencilik en fazla gelir getirenler (benim gözümde)

Bekliyoruz :D

Vendetta0

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
şu an herkes gelişim aşmasında olduğu için Hungergames henüz yok ama oyuncular isteyecekleri için muhtemelen ekleyeceğiz.
Market oyuncu marketlerinin gelişmesini amaçladığımız için sadece Alım yapıyor satım yapmıyor yani marketten para kazanabilir ama paranızı (bazı üretilmeyen itemler hariç) harcayamazsınız. Tarım ve madencilik en fazla gelir getirenler (benim gözümde)

Bekliyoruz :D
1.7.2 değilmi? şuanda girmeye çalışıyorum fakat cant resolve hostname diyor[DOUBLEPOST=1429866429,1429866310][/DOUBLEPOST]Başındaki boşluğuda kopyalamışım :D şimdi girdim.

27badwolf27

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.7.2 değilmi? şuanda girmeye çalışıyorum fakat cant resolve hostname diyor[DOUBLEPOST=1429866429,1429866310][/DOUBLEPOST]Başındaki boşluğuda kopyalamışım :D şimdi girdim.
13.15 ve 16.20 arası istatistik uygulamaları dersim var ondan sonra girerim bir sorunuz olursa seve seve yardımcı olurum