not enough items modu çalışmıyor. Yardım lütfen !

aseasehero66

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaslar korsan minecraftıma not enough item modu yükledim skydazdan yükledim mods klasörü geliyor skyz klasörü geliyor ama mod klasörünün içi boş kalıyor oyuna girince not enough item modu çalışmıyor yarım edin lütfen not: üşenmeyip okuyan ve yardım edenlere TEŞEKKÜR EDERİM.

aseasehero66

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yaw ben force modu yükledim mods yerine geliyorum not enough itemside yükledin o adamın dedigi gibi yaptım not bir şey bir şey plugin diyor :(

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
"o" tuşuna basınca düzelmesi lazım.Olmazsa modun ayarlar kısmını bulup orada hide/show yeri var.Orada yazan tuşa bas.

aseasehero66

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
"o" tuşuna basınca düzelmesi lazım.Olmazsa modun ayarlar kısmını bulup orada hide/show yeri var.Orada yazan tuşa bas.

hayır derdimi anlatamadım modu yüklüyorum güzelce yükleniyor ama oyuna girince çalışmıyor hani forge mod minecraft ana sayfasına mods diye bir klasör atıyorya orda işte not enough items modunu bulunca altta kırmızı bır şey yazıyo plugni flan dio

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
hayır derdimi anlatamadım modu yüklüyorum güzelce yükleniyor ama oyuna girince çalışmıyor hani forge mod minecraft ana sayfasına mods diye bir klasör atıyorya orda işte not enough items modunu bulunca altta kırmızı bır şey yazıyo plugni flan dio

Bir kaç resim koyarsan sevinirim,birde tam ne yazdığını.

aseasehero66

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir kaç resim koyarsan sevinirim,birde tam ne yazdığını.

kardeş no installed plugins yazıo tmm saol "o" ya basınca menü geldi ama şimdi içinden item alamiyorum sadece nasıl yapıldıgına bakabiliyorum :( ve bütün not enough items simgeleri yok mesela seve etme yerleri gece gündüz yapma yerleri hangi şeyden kaç tane alma yeri yok :( (resim atamadım üzgünüm )

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sol alt veya üstde options diye bir seçenek olacakti hatirladigima göre oradan cheat yaparsan sorunun çözülür.U basarak o itemin neylerde kullanildigini,R ye basarak nasil yapildigini ögrenebilirsin.
Not:Yanlışlıkla notepad'a kaydettim kötü yazmamın sebebi o.

aseasehero66

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sol alt veya üstde options diye bir seçenek olacakti hatirladigima göre oradan cheat yaparsan sorunun çözülür.U basarak o itemin neylerde kullanildigini,R ye basarak nasil yapildigini ögrenebilirsin.
Not:Yanlışlıkla notepad'a kaydettim kötü yazmamın sebebi o.

hayır zaten cheat modda oluyor ama item oalmıyor

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
O zaman force update yapman lazım.Tekkit kullanıyorsan appdatadan sil sonra gir.

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Not enought items modundan jara eklenen şeyleri sil.Mods klasöründeyse onuda sil.