Notch'un yaptığı canlı Yayın!

RyuLord

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Belki çoğunuz bilmeyecek ama notch dün gece bir canlı yayın yaptı arkadaşlar. Gece 3-4 civarıydı. Sanırım o saatlerde boş olduğu için o saatte yaptı.
Yaptığı açıklamada HeroBrine'nin Minecraft'a tekrar uyarlandığını ve gelecek sürümlerde tekrar ekleneceğini söyledi. Korkulu günler tekrar bizi bekliyor :)

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
oley be sonunda karşılaşacam kahraman salamura ile :)

ugur4276

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yalan atma herobrine diye bir şey yok çıkmayacak milleti kandırma

Craftkolik43

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
notch çıldırmış :) salamura ( :D ) tekrar gelirse minecraft büyük oranda oyuncu kaybeder. ben bırakmam ama herobrineden korkan çok kişi var

acemioyuncu190

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.Gelirse Oyun %50 Olarak Oyuncu Kaybeder 2.Dosyasını silerseniz yada javadan etkisizleştirirseniz gelmez

dragonminecraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herkese anlata anlata dilimde tüy bitti.Arkadaşlar herobrine eskiden vardı.Ayrıca bende son sürüm var,moblarda herobrine yok.Vede hiç karşılaşmadım.Boşuna insanları korkutmayın.Ama notch un dediği ayrı bir mesele,sonuçta onun oyunu istediğini yapar.

RyuLord

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkese anlata anlata dilimde tüy bitti.Arkadaşlar herobrine eskiden vardı.Ayrıca bende son sürüm var,moblarda herobrine yok.Vede hiç karşılaşmadım.Boşuna insanları korkutmayın.Ama notch un dediği ayrı bir mesele,sonuçta onun oyunu istediğini yapar.

Ben şu an var demiyorum kardeşim. Evet doğrudur şu an yok. Ancak Notch dedi ki;

"Evet arkadaşlar! Size bir müjdem var. Bazıları için tabii ki kötü bir olay.. Korkanlarda var ancak korkusuz bir savaşçı gibi onunla savaşanda.

Eski sürümlerde olan Herobrine Minecraft'tan bildiğiniz üzere kaldırılmıştı. Ancak biz yine onu Minecraft'a uyarladık. Büyük bir sürpiz patlaması ile hangi sürüme olacağı belli olmayan bir sürpriz ile Herobrine Bir bakmışsınız ki Savaştığınız moblar arasında!

Sürprizlere hazir olun.. Sağlıcakla kalın."

Kaba çevirisi bu.

Silin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben şu an var demiyorum kardeşim. Evet doğrudur şu an yok. Ancak Notch dedi ki;

"Evet arkadaşlar! Size bir müjdem var. Bazıları için tabii ki kötü bir olay.. Korkanlarda var ancak korkusuz bir savaşçı gibi onunla savaşanda.

Eski sürümlerde olan Herobrine Minecraft'tan bildiğiniz üzere kaldırılmıştı. Ancak biz yine onu Minecraft'a uyarladık. Büyük bir sürpiz patlaması ile hangi sürüme olacağı belli olmayan bir sürpriz ile Herobrine Bir bakmışsınız ki Savaştığınız moblar arasında!

Sürprizlere hazir olun.. Sağlıcakla kalın."

Kaba çevirisi bu.
Kanıt ve ya aldığın yer hakkında kesin bi yer ?

RyuLord

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu davranışınla geliceğine inanmamak lazım hala bir kanıt yok çünkü.

Kimse bununla ilgili konu açmadı. 2-3 önce yaptı bu canlı yayını kardeşim. Linkini bulursam emin ol sana atarım :)

Ekleme:

2-3 Günde Minecraft'ın orjinal Youtube Channelin'de çok fazla şey değişiyor kardeşim :)