NovaCraft -*-/1.8X\-*-/Rütbeli\-*-/Kolay Seviye\

HitokeriJeager

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzu Çok Beğendim her şey Çalıntı Merak Ettiğim Acaba Sunucuya Ne Eklediniz Neler Yaptınız Emek Verdinizmi Yetkili Geldi Ban Attı Bunedir?

Sunucunuzu Çok Beğendim her şey Çalıntı Merak Ettiğim Acaba Sunucuya Ne Eklediniz Neler Yaptınız Emek Verdinizmi Yetkili Geldi Ban Attı Bunedir?
Sunucunuzun Yetkililerini Düzeltin

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Sunucunuzun Yetkililerini Düzeltin
Ben Zaten Sadece Reklamı Veren Kişiyim Kurucuyla Dün Aramızda Kavga çıktı yetkililerde değişiklik yapılacak yani düzenlenecek vede Pluginler ile sıkıntıları veya soruları Kurucu Skype'sından Sorabilirsiniz Kısacası Benim Pluginlerle bir alakam yok teşekkürler iyi günler.

sv ye giryorum /register password confirmpassword yazyo /register [şifre] [şifre] yapyorum olmuyor
Dostum Siteden kayıt ol

LennyTete

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu hiç güzel değil map'ler alıntı adminler konuşmayı bilmiyor ve bazılarının yetkisi var diye bi tarafları kalkık

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sana anlatmıyorum kardeşim insanlar bu sunucuyu tercih etmesin istiyorum umarım başarılı olamazsınız (ki olamadınız).
dostum zaten şu an 1 tane adminleriyle kavgalıyım ben sadece reklamlarını veriyorum şu anlık yakındada kaldırıcam reklamlarını böyle giderse nedeni ise diğer adminlerin oyunculara hakaret etmesi oyuncularla ilgilenmeyip oyun oynaması kötü bir yolda gidiyorlar

BayBerlin

"Tüm hayaller ölmek için Akdeniz'i seçti"
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hep alıntı hep alıntı başka paketten alıp bizim diyorsunuz bu paketten olan onlarca sunucu var artık yeter!