NSFP - FKP-FRP Dostluk Olayları ve Partimizin Karalanması.

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
NSFP.png

NASYONAL SOSYALİST FORUM PARTİSİ
3. DÖNEM 2. TOPLANTI

KARŞI BİLDİRGE

Merhaba güzel forumun emekçileri. Forumda gezinirken bir takım kötü yola sapmış kişi tarafından açılan bir konuya denk geldim. FKP ile ittifak kurmuş olsalar gerek, ikisi de bir anda partime karşı düşmanca bir tutum sergileyerek bu güzel kuruluşumuzu kapatmamız gerektiğini söylüyor. Evet, doğru. Bu konuyu açan kişi Sn. YuzbasiTr'nin ta kendisidir.

FRP, artık NSFP Kara Listesindedir. Kendilerinin partimize göstermiş olduğu bu karşı tavır gerçekten doğru bulunmamıştır. Biz kendileri ile ilişkilerimizi güzel tutmak için planlar yaparken kendileri Sn. Pascia ile işleri yürütmüşler görüyorum ki. Sanıyorum ki yapacağımız yenilikler gözlerine biraz fazla battı. Kendilerine şunu söylüyorum, lütfen partimizin adını kötülemeye çalışmayın, çünkü başaramazsınız. Halkımızın destekleri ile forumun yeni iktidarı olarak forumu yüceltmeye başlayacağız. Gözümüz gelecekte değil şimdidedir. Çünkü şimdiyi halledersek, gelecek kendiliğinden oluşacaktır.

Güzel halkım! Lütfen bu 3. dönem miting silsilesi içinde oluşan 2 partinin dostluğunu ve bildirgelerini dikkate almayın! Özellikle Sn. YuzbasiTr'nin, Sn. Pascia ile olan ilişkileri gerçekten geri alınamayacak vaziyettedir. Kendileri forum için kötü şeyler planlamakta olup, forumun geleceğini karalamak için çalışmalara başlamışlardır. Sn. YuzbasiTr, Sn. Pascia ile yaptığınız dostluk sizi kötü yollara sokmaktadır. Lütfen bu dostluğu bitirerek, tarafsız bir tutum sergilemenizi öneriyorum.

Doğru olanı seçeceğinizden hiçbir zaman şüphem olmadı, olmayacak. TEŞEKKÜRLER FORUM GAMER!

boş-ver.png

NSFP - NASYONAL SOSYALİST FORUM PARTİSİ!

Parti genel başkanı ve metin yazarı: @Swuupie

YuzbasiTr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
FRP olarak, tüm partilerle görüşüp kararımızı vermekteyiz. Ve halktan gizlimiz saklımız yoktur. FKP ile ittifak değiliz. Sadece demokratik bir parti olarak ilkelerimizin bazıları aynı olduğundan ve masa altından kurulan NSFP'ye karşı olduğumuzdan dolayı desteklerimizi sunduk. Forum halkını kandırmaya çalışan NSFP'yi kınıyoruz. Halkımızın gayet iyi bir şekilde bu kandırmaları görebileceğine eminiz.

Forum Refah Partisi Genel Başkanı

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
FRP olarak, tüm partilerle görüşüp kararımızı vermekteyiz. Ve halktan gizlimiz saklımız yoktur. FKP ile ittifak değiliz. Sadece demokratik bir parti olarak ilkelerimizin bazıları aynı olduğundan ve masa altından kurulan NSFP'ye karşı olduğumuzdan dolayı desteklerimizi sunduk. Forum halkını kandırmaya çalışan NSFP'yi kınıyoruz. Halkımızın gayet iyi bir şekilde bu kandırmaları görebileceğine eminiz.

Forum Refah Partisi Genel Başkanı
Görüşme yapılmadan da bizi kınamanız da ayrı bir güzel Sn. YuzbasiTr. Neyse konumuz bu değil. Ben size ittifaksınız demedim bir kere, lütfen bu yanlış anlaşılmayı ortadan kaldıralım Yuzbasi bey. Partimizin tutumu ve ilkelerimiz forumu yüceltmek için oluşturulmuş ilkelerdir. Elimizden geldiğince forum halkı için çalışarak forumun genel durumunu düzelteceğiz. Bunu siz değil, biz başaracağız Sn. YuzbasiTr. Halkımızı kandırdığımız yoktur, hiçbir zaman olmayacaktır. Halkımıza gerçekleri aktarmaya devam edeceğiz. Bu parti yılmayacaktır bunu bilin.

Nasyonal Sosyalist Forum Partisi Genel Başkanı.

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tarih asla posterlerimin üzerine çarpı atıldığı, gaz odalarıyla tehdit edildiğimiz bu günleri unutmayacaktır.

Dar ağacında olsak bile yolumuzdan dönmeyeceğiz.

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
Tarih asla posterlerimin üzerine çarpı atıldığı, gaz odalarıyla tehdit edildiğimiz bu günleri unutmayacaktır.

Dar ağacında olsak bile yolumuzdan dönmeyeceğiz.
Sizi tehdit etmedim Sn. Pascia lütfen söylediklerinize dikkat edin. Yolunuzdan dönmeyecek olmanız beni sevindirdi.

W

Wakkup

Ziyaretçi
Sizler yalnızca kendinizle mücadele edersiniz; çünkü biz halkla beraber sizin birbirinizi yemenizi izliyoruz. Biz bu olaylar zarfında halkın sorunlarını ve isteklerini öğrenmeye çalışıyoruz. İşte, biz bizde bu yüzden Forum Üye Hakları Partisiyiz!

YuzbasiTr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Görüşme yapılmadan da bizi kınamanız da ayrı bir güzel Sn. YuzbasiTr. Neyse konumuz bu değil. Ben size ittifaksınız demedim bir kere, lütfen bu yanlış anlaşılmayı ortadan kaldıralım Yuzbasi bey. Partimizin tutumu ve ilkelerimiz forumu yüceltmek için oluşturulmuş ilkelerdir. Elimizden geldiğince forum halkı için çalışarak forumun genel durumunu düzelteceğiz. Bunu siz değil, biz başaracağız Sn. YuzbasiTr. Halkımızı kandırdığımız yoktur, hiçbir zaman olmayacaktır. Halkımıza gerçekleri aktarmaya devam edeceğiz. Bu parti yılmayacaktır bunu bilin.

Nasyonal Sosyalist Forum Partisi Genel Başkanı.

Bizler diğer partilerin genel başkanlarının karalanmış posterlerini paylaşarak demokrasiyi ayaklar altına alan partilerle görüşme yapmayız. Bu tür açıklamalara forumumuz inanmayacaktır. Bu tür açıklamalar tamamen uydurmadır ve halkı etki altına alma yoludur. Halkımızı şimdiden uyarıyoruz. Bu tür partiler kazandıktan sonra foruma çok büyük zararlar vericektir. Bu nedenle pişman olmadan halkımızın gerçekleri görmesini istiyoruz.