Nvidia Sürücü Yükleme Hatası(Non 7z Archive)

ElectroTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar yapmadığım şey denemediğim yol kalmadı,7zip indirin dediler yaptım olmadı,Geforce Experience ile kurun dediler oda yüklenmedi,baştan kur dediler olmadı,orbit downloader internet download manager ile indirin dediler olmadı,antivirüs ptogramlarını kapatın dediler olmadı,ama hala aynı hata ya yardım edinn

M

MUHDE

Ziyaretçi
7z ile alakası yok indirdiğin driverin driver dosyaları 7z biçiminde şıkıştırılıyor bunu setup ayıklıyor driver dosyasındaki dosyalar parçalanmış veya hasar görmüş :(

ElectroTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
7z ile alakası yok indirdiğin driverin driver dosyaları 7z biçiminde şıkıştırılıyor bunu setup ayıklıyor driver dosyasındaki dosyalar parçalanmış veya hasar görmüş :(
ama yeniden indirdim olmadı birdaha...birdaha birdahaaaaa.......birdahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

M

MUHDE

Ziyaretçi
ama yeniden indirdim olmadı birdaha...birdaha birdahaaaaa.......birdahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Olmaz zaten herkes internette bulduklarını paylaşıyor hepsi aynı dosya biri parçalanmış atınca diğerleride atıyor öyle öyle gidiyor boyut farkı olan bir siteden indirmeyi dene :(

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim taktik;
Surucu olarak microsoft u sec ve diger tum ekran suruculerini sil.
ardindan tekrar yuklemeyi dene ^^

LupanSxyen

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
En Kolay Yol Güncelleme yap O Sana Main Driveri İndirecektir Ondan Sonra Main Driverin Ara Yüzüne Girip Güncellemeleri Denetle Bitti

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Benim tekniğim Drive Sweeper programı ile her şeyi silip temiz bir şekilde güncel olan driveri kurmak.