• Emek SkyBlock sunucusu Yetkili ALIMLARI • (Emekçi tayfa seni konuda bekliyor olacağız hadi gir içeri :)) ((ALIMLAR 12.09.2020'DE BİTMEKTEDİR.))

Tebanrodi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Alınacak Yetkililer
  1. Mimar
  2. Rehber
  3. Diğer
Sunucu IP Adresi
oyna.hisaroyuncu.com
manzara.jpg

Merhabalar benim ismim Sinan ve ben Emek SkyBlock sunucusu açmayı planlıyorum.

Emek SkyBlock diyorum ama öyle sözde (OPlaştırılmış)Emek Skyblock'dan bahsetmiyorum ve kesinlikle bizim sunucu öyle olmayacak. bu sunucuda 5 Lira 10 Lira gibi paralar değerli olacaktır ve biz böyle bir anlayış ile Emek SkyBlock sunucusu olacağız. kesinlikle ama kesinlikle İTEMSP olmayan bir Emek SkyBlock tabi bunun yanında paytowin olmadığını söylemeliyim. Sunucumuz sezonluk sunucu değil ne demek sezonluk 1-2 ay içinde durup parasını kazanan sunuculardan kesinlikle olmayacaktır. durduğu süre boyunca insanlara zevk sağlayacak aile ortamı gibi olacak. Yenilikçi Modern anlayışlı bir sunucu olacağız. Sunucumuza Mimar, Rehber ,TestMod arıyoruz Seni bekliyorum Sinan#1867
(Zamanla rütbe atlayacaksınız kesinlikle Rehber olarak kalmayacaksınız Neyi fak ediyorsanız fazlasıyla alacaksınız)

Bir araya gelmek bir başlangıçtır, beraberliği sürdürmek bir ilerlemedir, beraber çalışmak ise başarıdır. - Henry Ford

join.png

Son düzenleme:

Fatihberke

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selam , ben Fatih 13 yaşındayım İngilterede okuyorum Normalde Konyalıyım Uzun zamandır Yetkililik Yapacak Bir Sunucu Arıyordum siz denk geldiniz SkyBlock'ta en sevdiğim mini games geri dönüşünüzü bekliyorum iyi günler.

Tebanrodi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
* ALIMLARIMIZ 12.09.2020 TARİHİNDE BİTMEKTEDİR