• Reptile NETWORK > Survival • SkyBlock • Faction > 1.8 - 1.8.8 > Beta 0.1

TheManicS_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Merhaba, Gamer forumu!
Reptile NETWORK olarak adım attığımız bu yolda diğer adımlarımız da sizlerin sayesinde koşuyor olacağımızdan emin olabilirsiniz.
Bir sene önce 2GB ram ile Reptile NETWORK ismiyle açtığım sunucu da çok güzel anlarımız oldu, arkadaşlıklar edindik ve bende birçok bilgi sahibi oldum. Şimdi ise tecrübelerime dayanarak tek başıma yürüdüğüm bu yolda çok güzel işler çıkardığımı düşünüyorum.
Tabi tek başıma yürüdüğüm bu yolda birden fazla sıkıntı çekeceğimide bildiğimi belirtmek isterim.
Bu sayede siz devreye giriyorsunuz.
Bu sıkıntıları tek tek sizler ile çözüp daha profesyonel, rahat bir oyun ortamı sağlamış olacağız.
Açtığım birçok sunucuda bir kaç çocuk yüzünden DDOS - Bot saldırılarına uğramıştık. Bu sefer böyle birşeye izin vermeyeceğiz.
DDOS saldırısı yapan arkadaşları, oluşturduğumuz sistem sayesinde IP adresleriyle birlikte savcılığa şikayette bulunacağız.
Böylece bu sorunda ortadan kalkmış olacak.
Bazı kişiler; "Diğer sunuculardan farkınız ne?" diye soracak. Evet biliyoruz belkide farkımız yok fakat daha iyi bir arkadaşlık ve oyun ortamı oluşturma çabasındayız. Bizi destekleyip arkamızda duran herkese teşekkürler.

SkyBlock & Faction sunucuları şuanda bakımdadır, onun dışında Survival sunucusu aktifdir.
Sunucuda oluşan hataları, açıkları skype adresimizden bizlere ileterek yardımcı olabilirsiniz!

Sunucu IP Adresi #1 > ReptileNETWORK.Batihost.com
Hosting > Batihost.com
Ram Miktarı > 10 GB
Slot > 250
Sürüm > 1.8 - 1.8.8

Yorumlarınız bizim için önemli her türlü eleştriye açığız.
Konu düzensiz olabilir, sunucumuzu oturtunca konuyu da daha düzenli bir şekilde hazırlayacağız.
Konuyu baştan sona okuyan arkadaşlara teşekkürler.