Oak Adası

SincapBey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Burdan oturup sallamak ne kadar kolaymış , elin mimarı mühendisi araştırıyor hala kesin olarak yok diyemiyor siz burda yok diyorsunuz pehh
Oturup sallamak değil teori bunlar.
Zaten ben sadece bilgi açısından söyledim. Hem doğal yollardan öyle bir madenin oluşması imkansız a yakın (imkansız deil). Hem yer altı şehri yapmış olsalar ilk olarak bir adanın altına yapmazlar. Su baskınları vs vs nedeni ile daha kuru biryere yapmaları gerekir. Gizli bi alan yaptılar desek neden ? Gizli bi alan yapmak için o kadar derine kazmak gereksiz. Eşya bıraksalar bile o kadar derine bırakmaları anlamsız
Sen diyorsun işte o kadar derine niye bir şey saklamak istesinler ki.

SincapBey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Demekki kimseniin bulmasını istemeyecekleri bir şey
Allah'ım çıldırıcam ya. Aman aman kimse bulmasın ama çok doğal görünsün diye her 3 metreye kütük koyup bir de eski dilimiz ile yazı yazalım böyle kesin kimse bulamaz.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Allah'ım çıldırıcam ya. Aman aman kimse bulmasın ama çok doğal görünsün diye her 3 metreye kütük koyup bir de eski dilimiz ile yazı yazalım böyle kesin kimse bulamaz.
Burayı inşaa eden kişi ile aynı zekaya sahip olduğunda tekrar düşün

SincapBey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Burayı inşaa eden kişi ile aynı zekaya sahip olduğunda tekrar düşün
Burayı inşa eden kişi değil burada hazine olduğunu sanan kişiler keşke benimle aynı zekaya sahip olsalarmış. Deli kuyuya taş atmış 10 akıllı peşine takılmış.

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Burayı inşa eden kişi değil burada hazine olduğunu sanan kişiler keşke benimle aynı zekaya sahip olsalarmış. Deli kuyuya taş atmış 10 akıllı peşine takılmış.
Öyle olsaydı kuyunun dibine atlayarak bulmaya çalışırlardı

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnsanlar orda mesleki ve kişisel yeteneklerini öne sunarak araştırma yapıyor ve içerde birşeyler olduğu kanaatine varıyorlar.
Bu insanlar yüksek IQ ya sahip bu işin üniversitesini bitirmiş doktorasını yapmış insanlar.
Bu insanlar milyarlarca değere sahip aletleri sonarları kullanıyorlar

Sense evinde 3 mimlyarlık bilgisayarın 4 milyarlık egon ile zekadan bahsediyorsun.

GÜLDÜM SŞDFKJSDLZİZXCADCŞ

SincapBey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İnsanlar orda mesleki ve kişisel yeteneklerini öne sunarak araştırma yapıyor ve içerde birşeyler olduğu kanaatine varıyorlar.
Bu insanlar yüksek IQ ya sahip bu işin üniversitesini bitirmiş doktorasını yapmış insanlar.
Bu insanlar milyarlarca değere sahip aletleri sonarları kullanıyorlar

Sense evinde 3 mimlyarlık bilgisayarın 4 milyarlık egon ile zekadan bahsediyorsun.

GÜLDÜM SŞDFKJSDLZİZXCADCŞ
Bu adamlar içeri de bir şeyler olduğunu söylüyor direk olarak hazine var diyenler tahminlerine göre konuşuyor ben ise tüm verilerin eli alınması ve adanın tarihinin ele alınarak ipuçları bulunmasından yanayım. 3 milyarlık bilgisayar yok çok şükür o kadar parayı makineye bağlayacak değilim 4 milyarlık ego değil mantık. Gülebilirsin sonuçta kendin ile barışık olman güzel bir şey. Mantıklı ve gerçekci olun her çukura hazine diye atlarsanız sonucu ölen şu 4 adam gibi olur.

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu adamlar içeri de bir şeyler olduğunu söylüyor direk olarak hazine var diyenler tahminlerine göre konuşuyor ben ise tüm verilerin eli alınması ve adanın tarihinin ele alınarak ipuçları bulunmasından yanayım. 3 milyarlık bilgisayar yok çok şükür o kadar parayı makineye bağlayacak değilim 4 milyarlık ego değil mantık. Gülebilirsin sonuçta kendin ile barışık olman güzel bir şey. Mantıklı ve gerçekci olun her çukura hazine diye atlarsanız sonucu ölen şu 4 adam gibi olur.
Doğru zaten hazine diyte bir şey yok sincapbey diyosa kesin yoktur. Dur şimdi amerikayı arıyom bilgi yanlışmış o kadar araştırma falan.