Obyvante: MMORPG | Bilgilendirme ve Kısa Oynanışlar

blackone1991

Elmas Madencisi
KLANLARA ÖZEL; Haritada 5 klan bölgesi olacak. Evler inşa edip yükseltebileceksiniz. Toplantı odaları bile var fakat bir klan kalenize saldırırsa savaştan sonra %25 hasar görüyor. %100 hasarlı olursa kale otomatik yıkılıyor ve 2 gün sonra tekrardan inşa ediliyor. Tekrardan inşa edildiğinde kale tarafsız oluyor. İsteyen klan gidip alabiliyor. Kale onarma masrafları çok yüksek olacaktır. Klan savaşını reddetme hakkınız 4'dür. Bir klan bir 1 günde bir aynı klana savaş açabilir.

blackone1991

Elmas Madencisi
Oyuna 20 müzik eklenmiştir. 1.12.2'nin özelliklerinden flüt, gitar ve ultra bass gibi özellikler sayesinde undertale türü gibi çalabiliyor müzikler ve çok güzel :D Ayarlardan müzik açma ve kapama olacaktır. Bölgeye göre müzik çalmaktadır. Zindanda iken farklı ormanda iken farklı.

ErenSB

Ortam mesajın kendisidir.
Y. Ekibi Lideri
Sponsor
Ruh Hali
Yeni gördüm bunu :)
Eline emeğine sağlık, çok güzel olmuş.

Iyi Forumlar.

AnadoluNW

Kömür Madencisi
Helal olsun, aşırı başarılı olmuş..
Tabi ufak bir merak ettiğim kısmı var, daha önce mobların kafasına 3d item giydirmeyle farklı mob yapmışlığım var ama Arı'nın "idle" halinde iken sağa sola sallanma olayını nasıl yaptın? Mobmu kullandın, yoksa armor stand kullanarakmı yapabildin?

blackone1991

Elmas Madencisi
Helal olsun, aşırı başarılı olmuş..
Tabi ufak bir merak ettiğim kısmı var, daha önce mobların kafasına 3d item giydirmeyle farklı mob yapmışlığım var ama Arı'nın "idle" halinde iken sağa sola sallanma olayını nasıl yaptın? Mobmu kullandın, yoksa armor stand kullanarakmı yapabildin?
Teşekkür ederim.
Yaratığın elinde iken nefes alma olayı var fakat bu birkaç problem doğurtuyor yaratık vurduğunda modelin aşağı inmesi gibi. Bu hataları paketler ile engelledim ve sonuç olarak bu çıktı.

Ruh Hali
IP alabilir miyim? Ve şu an IP alsam da girebilir miyim? ( Kapalı Betaya başvurdum mu bilmiyorum :/ )
EDIT: Başvurmuşum siteye kaydolduğum bilgiler ile...

Son düzenleme:

blackone1991

Elmas Madencisi
Çıtayı öyle bir yere çıkarıyorsun ki, erişmeyi bırak, erişmeye çalışmak bile insana kafayı yedirtecek kadar zor.
Umarım hak ettiğin ilgiyi alırsın dostum.
Facebook grubunda varım ve takipteyim.
Çok teşekkür ederim fakat erişilmezliğe daha çok uzağım. Türkiye'nin en iyisi olana kadar devam edeceğim.