Obyvante: MMORPG | Pazarlar, Çeşitli Yaratıklar, Patron Savaşları, Klan Savaşları ve daha fazlası!

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
logo.png

Merhabalar, Rol Yapma Sunucuları'nda bir kez daha karşınızdayım. Son 3 aydır uğraştığım ve geliştikçe daha da hoşuma gitmeye başlayan bir proje var. Bu projenin adı Obyvante. İlk başlarda pek fikir bulamamıştım fakat oynadığım oyun olan Black Desert Online'dan ilham aldım ve bir an önce aklımdaki fikri projeye dökmeye başladım. Benim açımdan ortaya ciddi anlamda süper bir şey çıktı. Eskilerden MMORPG türünde Minecraft sunucusu açmaya uğraşan beni, tanıyanlar vardır diye düşünüyorum. Yaptığım en iyi proje bu projedir. Eski takipçilerim bu sözlerin ne kadar büyük olduğunu anlar.

SISTEMLER.png

Giriş Sistemi
Giriş sistemi sayesinde herhangi bir komut yazmadan oyuna giriş yapabileceksiniz. Oyuna girdikten bir süre sonra ekranınızda tabela açılacaktır. Tabelaya siteden kayıt olduğunuz şifreyi girerek oyuna giriş sağlayabilirsiniz.

giriş-1.png

Giriş sisteminin bir başka özelliği ise yazdığınız şifreyi kimsenin görememesidir. Yanınızda biri var ise veya bir arkadaşınıza oyunda bir şey göstermek istiyorsanız "Şifremi görecek!" telaşına girmenize gerek yok.

giriş-2.png

Karakter Oluşturma/Seçme Sistemi
Karakter oluşturma/seçme sisteminde hesabınıza ait 3 karakter olur. Her karakter oyunda farklı eşyalara, farklı yeteneklere, farklı özelliklere vs. sahip olur. Karakterlerin tek ortak paylaşım alanı ise depodur. 3 karakterden seçilmemiş olan birini seçerek 5 sınıftan birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Karakter seçim ekranı her oyuncuya özeldir. Bir başka oyuncu sizi ve karakterlerinizi göremez.

Kombo Sistemi
Kombo sistemi ile oyun içerisindeki seçtiğiniz sınıfların yeteneklerini klavye ve fareyi kullanarak çeşitli kombinasyonlar yaparak kullanabilirsiniz. Her sınıfın farklı yetenekleri ve farklı kombinasyonları var.

kombo.png

Kullanılan Tuşlar;
• F
• Q
• Eğil
• Sağ
• Sol

(Komboların kullanıcı videolar kısmında bulabilirsiniz.)

3D Eşyalar
3D Eşyalar ile MMORPG'nin keyfi bir ayrı oluyor! 3D Eşyaların hepsinin çizimi Obyvante'ye özeldir.

3d-1.png

Meslek Sistemi
Oyunda 3 adet meslek bulunmaktadır. Meslekler sayesinde görevler, iksirler ve demircinin eşya yükseltirken istediği materyalleri toplayabilirsiniz.

Bonus Sistemi
Eşyalarınızın pasif ve bonus özellikleri olacaktır. Bonusları adından da belli olacağa üzere pasif özelliklere bonus sağlıyor.

Silahlarda Pasif Bonuslar;
• Hasar
Zırhlarda Pasif Bonuslar;
• Can
• Defans
İç Takılarda Pasif Bonuslar;
• Değişken

Simya Sistemi
Eşyalarınızın pasif ve bonuslar dışında farklı özellikler de ekleyebilirsiniz. Onlarda simyalar! Simyalar madencilik mesleği ile elde edebilirsiniz.

Demirci Sistemi
Eşyalarınızın pasif özelliklerini yükseltmek, bonus eklemek veya simya eklemek gibi şeylerin hepsini demirciden yapabileceksiniz.

NPC/Görev Sistemi
NPC'ler ile etkileşimi daha pratik ve daha güzel bir hale getirdim. Eski RPG oyunlarındaki gibi yazı kutucuğu çıkartıp hem hoş bir görüntü hem de eğlenceli oluyor.

Pazar Sistemi
Eski projelerimde dahi kullandığım vazgeçemediğim bir sistem. Oyunda oyuncular arası ticaret gelişmesi amacı olan bir sistem. Pazar kurarak satacağınız eşyaları bir sandığa eklersiniz. Diğer oyuncular siz çevrimdışı olsanız dahi pazarınıza bakabilir ve eşya satın alabilir.

Yaratık Sistemi
Minecraft'ın sıradan yaratıkları yerine daha çok fantastik ve zekaya sahip yaratıkların olduğu bir sistem. Yaratıklar ile savaşırken sizden kaçabilir, üyesi olduğu kolonideki arkadaşlarını çağırabilir veya yetenek kullanabilir.

Gizemli Varlık
Gizemli varlıklar Obyvante dünyasının bilinmeyen yaratıkları arasında yer almaktadır. Rastgele yerlerde çıkabilir ve gizemli varlıkları öldürdüğünüzde çeşitli ödüller verir.

Patron Sistemi
Bölgenin en güçlü yaratığıyla ister tek ister grup halinde savaşmak için yapılmış bir sistemdir. Gruplu/Grupsuz gibi etkenler patronun gücünü, eşya düşürme oranı vs. gibi şeylerini artırıp azaltabiliyor.

GORSELLER.png

VIDEOLAR.png

ILETISIM.png

IP: oyna.obyvante.com [KAPALI BETADA] Obyvante: MMORPG Kapalı Beta Başvurusu
Site: Obyvante MMORPG
Forum: Obyvante: MMORPG
Discord:
Obyvante Discord

Ekli dosyalar

• bonus-1.png
    bonus-1.png
    13.4 KB · Görüntüleme: 545
  • demirci-1.png
    demirci-1.png
    12.2 KB · Görüntüleme: 211
  • demirci-2.png
    demirci-2.png
    18.1 KB · Görüntüleme: 224
  • demirci-3.png
    demirci-3.png
    172.3 KB · Görüntüleme: 248
  • drop-1.png
    drop-1.png
    242.4 KB · Görüntüleme: 543
  • eşya-1.png
    eşya-1.png
    41.3 KB · Görüntüleme: 247
  • giriş-1.png
    giriş-1.png
    2.6 KB · Görüntüleme: 454
  • giriş-2.png
    giriş-2.png
    2.7 KB · Görüntüleme: 489
  • grup-1.png
    grup-1.png
    29.6 KB · Görüntüleme: 523
  • içtakı-1.png
    içtakı-1.png
    56.5 KB · Görüntüleme: 250
  • istatistik-1.png
    istatistik-1.png
    7.3 KB · Görüntüleme: 249

TungahanSZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Her zamanki olduğu gibi yine döktürmüşsün. Önceki sunucularında da bulundum. Skyblock hariç hepsi güzeldi. Videolar ve Görsellerden gördüğüm kadarıyla yine muazzam bir projen var. Hadi bakalım oynayıp görücez. Sunucunun forum tasarımı Harika bu arada.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Lapis yok diye gelenler kanser edecek olsa da böyle kaliteli sunucuları görmek güzel oluyor. Ayrıca şu son günlerde çoğu sunucunun güncel sürüm olması 1.8'e olan sevgiyi azaltıyor. Bol lapissiz günler dilerim. Güzel olmuş sunucu.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lapis yok diye gelenler kanser edecek olsa da böyle kaliteli sunucuları görmek güzel oluyor. Ayrıca şu son günlerde çoğu sunucunun güncel sürüm olması 1.8'e olan sevgiyi azaltıyor. Bol lapissiz günler dilerim. Güzel olmuş sunucu.
Barış yine mükemmel şeyler ortaya çıkarmışsın :)
Her zamanki olduğu gibi yine döktürmüşsün. Önceki sunucularında da bulundum. Skyblock hariç hepsi güzeldi. Videolar ve Görsellerden gördüğüm kadarıyla yine muazzam bir projen var. Hadi bakalım oynayıp görücez. Sunucunun forum tasarımı Harika bu arada.

Teşekkür ederim. ^_^

Schaffer79

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sistemler harika gözüküyor, önceki sunucuda performans konusunda biraz problem olmuştu ama bu tecrübeleriniz ile eskilerine taş çıkartacak bu projenizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hile koruması için çalışmalara başlanmıştır.

Zeydeeer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hi hi hi her zamanki gibi güzel. Zamanında çok oynadım sunucuda. (Önceki sunucularda.) gene güzel bir sunucu yapmışsın Barış :)

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şu anlık engellendiğini düşündüğüm ve test ettiğim hileler; Suda yürüme, makro , uçma, hızlı koşma, Yavaşlamama, iksir etkisini kaldırma.