Obyvante SkyMMO | Geliştirme Süreci

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

Eveet. Her zaman ki gibi dünyada(sanırım) ilk olarak 3D zırh ve 3D pelerini yaptım. Merak etmeyin hologram gibi sizi takip etmiyor. Akıcı bir şekilde üstünüzde 3D zırh veya pelerin sabit kalıyor. Herhangi bir kasma sorunu da göremedim fakat ne olur ne olmaz yakında bir test yapacağım 30-35 kişi çağırıp test edeceğim. Tekrar bekleyin :D

İlk değiller pelerini bilmem ama zırh ilk değil :)
Başarılarının devamını dilerim. :D

MrPolat

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vallahi sıkıntı bendemi anlamadım ama bir türlü profili açamadım /profil /profile hepsini denedim tek komutun /ışınlan oldugunu söylüyor

++ Güncelleme

Benim körlüğüme verin profil 9. hotbardaymış :D

Son düzenleme:

Kneki

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu muhteşem gözüküyor. İnşallah alınırım betaya.

Springshade

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Hocam başvurumu yaptım bekliyorum. Bu arada mobların saldırıları arasında bir bekleme süresi filan olsun. Adam yaklaşınca dikene deymiş gibi olmayalım.

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ilk sunucu kisa sürdü ama bunun güzel hatasiz bir sunucu olmasini bekliyorum

Custom

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server güzele benziyor . Ama ip i bulamadım . Üstelik ne zaman açılacağınıda bilmiyorum bu bilgileri verirsen gelebilirim . :D

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Birileri demiş öldü, şimdi yazın kral geri döndü :D
Her zaman üst düzey işler yaptın kardeşim bu sunucunun da diğer sunucularından farklı olacağını düşünmüyorum Barış başarılarının devamını diliyorum

Baggi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fikirlerin çok yaratıcı fakat ne yazık ki şimdiye kadar ki projelerin varlığını sürdüremedi. Umuyorum ki bu projen varlığını sürdürür çünkü fikirlerin çok hoşuma gidiyor. Bu projende oynayamayabilirim fakat umarım yılların emeğinin karşılığını alırsın. 2-3 yıldır sunucularını takip ettim. Başarılar

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Birileri demiş öldü, şimdi yazın kral geri döndü :D
Her zaman üst düzey işler yaptın kardeşim bu sunucunun da diğer sunucularından farklı olacağını düşünmüyorum Barış başarılarının devamını diliyorum

Teşekkürler.

Fikirlerin çok yaratıcı fakat ne yazık ki şimdiye kadar ki projelerin varlığını sürdüremedi. Umuyorum ki bu projen varlığını sürdürür çünkü fikirlerin çok hoşuma gidiyor. Bu projende oynayamayabilirim fakat umarım yılların emeğinin karşılığını alırsın. 2-3 yıldır sunucularını takip ettim. Başarılar

En eski takipçilerimden birisin benim için senin fikirlerin ön planda. Beğenmene sevindim. Kapalı betası bitti çekirdek sunucu olarak belli bir süreç geçtikten sonra açılacaktır. (Artık istediğim gibi fikirleri mini oyunlara çevirebileceğim :D)

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne oldu sunucu? :D
HORT
Deneme aşaması bitti. Herkese açık bir şekilde bir süre sonra dönecek. Bir kaç projem daha var çekirdek sunucu olarak gelmeyi planlıyorum. O yüzden uzun sürebilir :D Beni takip etmeye devam et karşılığını alırsın :D

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
deneme süreci bitti ise aç oynayalım :) açığı falan yoksa tabi, oyuncuları çek daha sonra çekirdek olarak aç bence

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
deneme süreci bitti ise aç oynayalım :) açığı falan yoksa tabi, oyuncuları çek daha sonra çekirdek olarak aç bence

Fikir için teşekkürler fakat her şey planlandı. Kusura bakmayın :D Sizi de aramızda görmek isterim. Açıldığı zaman çekinmeyin :D

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucu tanıtım konusu olduğundan şüpheliyim, kim onayladı bu konuyu gerçekten?