OdistaNetwork.Keyubu.Com | Survival 1.16.x | 128 Slot | Oyuncu Takas | Kasalar | Evlilik | Website: odistanetwork.denince. biz

ogulcan2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Reis YT'den aldığın survival paketini direkt koymasaydın bari, senin adına utandım..

buyur3381

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Reis YT'den aldığın survival paketini direkt koymasaydın bari, senin adına utandım..
aynı şekilde bende zaten ayda 1 survival sw acılıyo oda anca böle aşırı berbat ingilizce iyi bilseydim yabancı serverlerden cıkmazdım türklerin sw bakımından cok geri kalmış herkes hazır paked kullanıyo keşke biraz örnek alsak

DEAD_1905

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
aynı şekilde bende zaten ayda 1 survival sw acılıyo oda anca böle aşırı berbat ingilizce iyi bilseydim yabancı serverlerden cıkmazdım türklerin sw bakımından cok geri kalmış herkes hazır paked kullanıyo keşke biraz örnek alsak
çok biliyosan kendin yap

buyur3381

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
çok biliyosan kendin yap
dostum cebimde 30 lira olsa bile sizin sw den daha iyi yerlere gelirim hazır paket indirip kuruyosunuz ne bi emek ne bir şey burda boş yapıyosunuz verin bana hostingi googleden indiriyim bi paked 2 saniyemi almaz aynısı :D hazır pakedle bi yere varamassınız lütfen boş yapmayın madem yapmasını siz bilmiyosunuz yapmayın gerci sw icin yaptıgınız bişeymi var kanks pakedi al koy bu yani :D cebimde 30 lira olsa sizin sw yi yaparım biraz kalite lütfen

Son düzenleme:

ogulcan2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bu kendin için de geçerli

çok biliyosan kendin yap

Şuanda yapım aşamasında olan serverim zaten var, önümüzdeki hafta içerisinde açılış planlıyoruz.. Hazır hale getirdiğim vakit açılışını gerçekleştireceğim, bir şeyler öğrenmek istersen kapımız her zaman açık.. Harici olarak "Çok biliyosan kendin yap" yorumunda ki yazım hatan bir kenara, verdiğin cevap ortalama yaş tahmini yapmamda işimi oldukça kolaylaştırıyor. Kısaca yorumunu yaşına veriyorum ve seni anlamlı ve özet bir açıklamaya kavuşturmak isterim; Buraya gelen insanlar senin tabirinle kendi serverini yapmaya değil, kaliteli vakit geçirebilmek adına özgün kaliteli sunucu arayışı içerisinde oluyorlar eğer bu tür yorumlara açık değilseniz ya hazır paket kullanmayın ya da yorumları kapatabileceğiniz bir platform seçin ki sizi eleştiremesinler. Tek yaptığınız MC Türk serverlerinin kalitesini düşürmek..