Odun Kırıcı - Timber Mod gibi - Bi Daha Bakar Mısınız? Önceki Konu Silinmiş

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Virüstotal koymadığından silinmiş, onun için Virüstotal ihmal etme :D Buraya tıklayarak sayfaya gidebilirsin.

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
:( koydum yalnız daha sonra bide kurallarda linklerle alakalı virüs total kuralı koymamışlar :( neys3 tekrar atıyorum

Kötü Amaçlı İçerik

Virüsler, zararlı yazılımlar veya benzeri içeriklerin paylaşılması forumumuzdan kalıcı olarak yasaklanmanıza neden olacaktır.

Bu yüzden Virüstotal'e koyuyorsun ki virüssüz olduğu kanıtlansın :D

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Kötü Amaçlı İçerik

Virüsler, zararlı yazılımlar veya benzeri içeriklerin paylaşılması forumumuzdan kalıcı olarak yasaklanmanıza neden olacaktır.

Bu yüzden Virüstotal'e koyuyorsun ki virüssüz olduğu kanıtlansın :D
Yalnız birsey diyecem(huyum böyle bazı seylerin eksik noktalarına takılıp kalıyorum sadece virus totale karsı böyle değilim :) ) simdi acaba kaç kisi virus totale bakıyor bakan kaç kisi buradaki linklee virüs totaldeki incelenen dosya aynı mı diye harfi harfine kontrol ediyor? (sonuç: etmeyenler bundan sonra etsin :D )

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yalnız birsey diyecem(huyum böyle bazı seylerin eksik noktalarına takılıp kalıyorum sadece virus totale karsı böyle değilim :) ) simdi acaba kaç kisi virus totale bakıyor bakan kaç kisi buradaki linklee virüs totaldeki incelenen dosya aynı mı diye harfi harfine kontrol ediyor? (sonuç: etmeyenler bundan sonra etsin :D )
İyi bir bilgilendirme oldu :D Saol.[DOUBLEPOST=1422907571,1422907359][/DOUBLEPOST]Hah, bende indirmiştim bende virüstotal'e koymuştum sen zahmete girme diye :D Unutmuşum onu :D

ToxicBlood

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hile olmuş oluyor bir manada tüm ağacı kırsan baltanın canı tüm ağaç için giderken bu sistemde sadece 1 kez gitmiş oluyor :)

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
hile olmuş oluyor bir manada tüm ağacı kırsan baltanın canı tüm ağaç için giderken bu sistemde sadece 1 kez gitmiş oluyor :)
Ama oyuna gerçekcilik katıyor. Boşver baltanın canı az gitsin, ağacın havada kalmasından iyidir.