Ödül Puanı Var Ama Ödül Yok

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Merhaba arkadaşlar belki bazı kişilerin ilgisini çekmiştir forumda ödül
puanı diye bir şey var ama hiçbir üye ödül almamış
hatta hiç ödül oluşturulmamış.

Bunun nedenini bilen varmı?

Bence Yetkililer Ödül Sistemi Getirmeli

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
O benim de kafamı kurcalayan bir durum. İstiklal nişanı gibi olsa gerek. İç savaş çıkarsa kazanan tarafa verilecek. Bilemedim.

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ödül sistemi vardı sonra kaldırıldı ilk önce puanlar silindi sonra soldaki profillerdeki bölümü kaldırıldı ama o kısım kalkmadı kaldı orada :(

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O benim de kafamı kurcalayan bir durum. İstiklal nişanı gibi olsa gerek. İç savaş çıkarsa kazanan tarafa verilecek. Bilemedim.

etiketlere baksana

Ödül sistemi vardı sonra kaldırıldı ilk önce puanlar silindi sonra soldaki profillerdeki bölümü kaldırıldı ama o kısım kalkmadı kaldı orada :(

ya kaldırsınlar ya kullansınlar :D[DOUBLEPOST=1440419306,1440419257][/DOUBLEPOST]@Tzadiqel @KRHN @RedFail @Jordyvoss @Mr_TeneKe @umut_ @GodofMilker @Chickenborg @ErenBeyazkurt @Kaan697 @GodofMilker @Sarper170 @RRayperZ @CoffeeBeat @Switcher @TrollMiav @I_LOVE_HARVEYS @Bartuzen @Helter @MhaWTHoR @JakSocket @DeathLightt @DeathLight @MrYaman @Hsbas @xUmutAuthors @UFKYN @InnocentBunny @Ercan @LımonBerk @Hsbas @tekno 51 @TheRedstoneEngineer @umut_

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Katılıyorum kullanılması daha güzel olur.Hem forumdaki uygunsuz davranışların önüne geçilir hemde örnek üyeler ödüllerini alır

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Katılıyorum kullanılması daha güzel olur.Hem forumdaki uygunsuz davranışların önüne geçilir hemde örnek üyeler ödüllerini alır

Öyle bir şey değildi. Doğum günlerinde şu kadar mesajda, şu kadar beğenide falan veriliyordu. Boşuna spam veya yan hesapların açılmasına sebep oluyordu ve bir faydası da yoktu.