ÖLÜMCÜL DENEYLER 1.3.1

mapi beğendinizmi 2.si çıksınmı 2 hakkınız var

• Kullanılan toplam oy
    32

Tugcan1234

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ongun hileyle yapmışın ezik :) Oyun modunuz değiştirldi yazıyo :)

Demonist

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Neden zümrüt fikrimi kullanıyorsun? Bu kadar mı çaresiz insanlarsınız? İnsan azıcık değiştirir.Elmas yapar...Demir yapar...Altın yapar...Bu kadar mı körü körüne bağlısınız?

Herobrine'ın Çırağı

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neden zümrüt fikrimi kullanıyorsun? Bu kadar mı çaresiz insanlarsınız? İnsan azıcık değiştirir.Elmas yapar...Demir yapar...Altın yapar...Bu kadar mı körü körüne bağlısınız?
Özür dilerim :( çok özür dilerim ama zümrüt daha değerli oldu artık hem arkada village var harcarlar diye düşündüm :(
Çok özür dilerim :(

MasaruK000

Marangoz
En iyi cevaplar
0
fena olmamış ama atlamalı olan çok zor (koşmayı bilmeyenlerden değilim)redstonelu olan da çok kolaydı radyasyon olayı saçma ama ikincisinde daha güzel yapmanı bekliyorum

Herobrine'ın Çırağı

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
fena olmamış ama atlamalı olan çok zor (koşmayı bilmeyenlerden değilim)redstonelu olan da çok kolaydı radyasyon olayı saçma ama ikincisinde daha güzel yapmanı bekliyorum
Evet redstone bilgim az olduğu için kolaydı radyasyonda orası bir deney binası bişeyler mutlaka olur texture pack editlemeyi bilseydim onları bilim adamlarının giydiği koruyucu giysi gibi editlerdim öyle düşündüm

Çaktın Köfteyi ? :)

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
begendim fikirler başka haritaya ayit ama güzeldi devam

Ekli dosyalar

• asd.png
    asd.png
    197.3 KB · Görüntüleme: 270

MasaruK000

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Evet redstone bilgim az olduğu için kolaydı radyasyonda orası bir deney binası bişeyler mutlaka olur texture pack editlemeyi bilseydim onları bilim adamlarının giydiği koruyucu giysi gibi editlerdim öyle düşündüm

Çaktın Köfteyi ? :)
redstonedan anlarım ben görünmicek şekilde dizerim kimsenin ruhu duymaz sen mapini yap bana link at redstoneları ben yapayım

NigHT1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benimki burada^^

Ekli dosyalar

• 2012-09-10_05.29.46.png
    2012-09-10_05.29.46.png
    398.5 KB · Görüntüleme: 326