[Ön Tanıtım] JZMweb - Yeni bir sunucu websiteniz olsun!

JusticeWhip

Pilli mafya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Soyle bir öneri vereyim, admin panelinden ticket cevaplaninca aynı zamanda oyuncu sunucuya girdiginde destek talebiniz cevaplandı (cevap vs) gibi bildirim yahut mesaj gösterilirse gayet hoş olabilir.
Bunun için sunucuya ayrı bi eklenti kodlamak gerekir. Bu bizim işimiz değil. Yinede teşekkürler
Biraz tavsiye verirseniz daha iyi olabilir Teşekkürler
Niyazicim yeni girişiminde başarılar ^^ :şapka:
Saol Tanercim
Tasarım biraz karışık mı yoksa bende mi karışık gözüküyor?
Ya da program yüzünden karışık ama güzel.Başarılar...
Yakında tarayıcıdan atarım bide ordan yorumlarsınız. Teşekkür ederim

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle, bana çok karman çorman geldi... Sanki tüm elementler rastgele dizilmiş gibi (ancak bir de 1920x1080 gibi büyük ekranlarda görmek lazım). Ayrıca renk konusunda ise kendinize üç adet ana renk belirleyin çünkü üç renkten fazlasında gözü yoruyor (ek olarak bu renkler çok alakasız renkler olmasın, o ayarı tutturabilmek için de size materialui.co'yu önereceğim).
Görüşlerim bu şekildeydi, size başarılar

P.S : Materialui.co'dan solda üstte Material Design Colors'ı seçin orada geçiş tonlarını falan da görebileceğiniz hover efektleri ve border için bir avantaj sağlar.

Atabeyi

¤ DP Grafik ¤
En iyi cevaplar
0
Tasarımı biraz geliştirilmeli.Bende website tasarımı çizmeye başlayacaktım :D Yardımım dokunursa yardım etmek isterim.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tasarımı özelleştirilebilir yapabilirsiniz. Mesela admin panelinden ayarlanacak şekilde birden fazla tasarım arası geçiş sağlanabilir ve yine panelden düzenlenebilir css bölümleri eklenebilir. Hatta ekstra stil dosyası bile eklemeleri ayrı bir güzellik olur. Ben site yaptığım şirketlere bu güzellikleri yapıyorum.

VolkanFx

• Play.CraftMinerTr.com •
En iyi cevaplar
0
Baya Samimi Olmuş Gerçekten Genç Felan Kredi Yüklenmediğinde Site Arat Falan Yapmaz Dimi Sana Hayırdır Falan Demez Her Halde :D

Umut Savas

Ne demek yanlış? Ben mi?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tasarım kötü gibi acemisiniz normal başarılar

JusticeWhip

Pilli mafya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Tasarımı özelleştirilebilir yapabilirsiniz. Mesela admin panelinden ayarlanacak şekilde birden fazla tasarım arası geçiş sağlanabilir ve yine panelden düzenlenebilir css bölümleri eklenebilir. Hatta ekstra stil dosyası bile eklemeleri ayrı bir güzellik olur. Ben site yaptığım şirketlere bu güzellikleri yapıyorum.
Bu bi site yerine 3 siteyi 1 siteye satmak gibi bir şey oluyor. Yinede teşekkürler :)
Tasarım kötü gibi acemisiniz normal başarılar
Bize peki nasıl olmasını isterseniz örnek verirseniz ilerdeki tasarımlarımızda iyileşebiliriz.
Forumda webmaster arıyorum konularına skypesini bırakanlardan kat kat iyisiniz .Başarılarınızı dilerim
Çok teşekkür edreim

Umut Savas

Ne demek yanlış? Ben mi?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu bi site yerine 3 siteyi 1 siteye satmak gibi bir şey oluyor. Yinede teşekkürler :)

Bize peki nasıl olmasını isterseniz örnek verirseniz ilerdeki tasarımlarımızda iyileşebiliriz.

Çok teşekkür edreim
Bende onu dicektim skypem umut6411 ekle cuma 3 gibi konuşalım aklımda güzel tasarım var

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tasarım herkesin ortak problemi galiba :)
Yaklaşık 1 yıl önce adam gibi "minecraft scripti" yapan yoktu piyasada, şu an da hızla büyüyen bir trend var.
Girişiminizi tebrik ediyorum, yazılım konusunda takıldığınız bir yer olursa yardımcı olmak isterim.
İyi çalışmalar :)

can258

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
LeaderOs Scripti gibi 5 para etmez scriptden iyi görünüyor. keşke script satin almadan Önce
Scripti Tanıtsaydınız Başarılar :para::şapka: