Önceki kayıtlara dönebilmek

scratch

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bi dünya açtım ve bu dünyada oynadım uzun bi süre oynadım fakat ara sıra oyundan çıktım haliyle kaydoldu sürekli ben önceki kayıtlara nasıl dönebilirim acaba[DOUBLEPOST=1440782982,1440782328][/DOUBLEPOST]bir tane sorunuma da yardım gelse şaşardım zaten

Poyro

Super Smash Brothers for Nintendo Switch
En iyi cevaplar
0

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
dostum o kadarını bende biliyorum ama orda ne yapsam da bi kaç kayıt geri gitse onu bilmiyorum[DOUBLEPOST=1440844212,1440784149][/DOUBLEPOST]bir daha bu siteye giren ne olsun
İnsanlar her an online açık olup, her an her konuya cevap vermek zorunda değiller. Kimi konu için 1 ay ile beklememe rağmen cevap, gelmedi, bazen çok geç geldi. Sen daha ilkinde böyle olursan kimse sana yardımcı olmaz kusura bakma da. @Poyro sana yardımcı olmaya çalışıyor, sense ona hala sinirli bir tavırla yaklaşıyorsun. Bir kaç fikrim vardı da şimdi yardım etsem mi bilemedim.

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnsanlar her an online açık olup, her an her konuya cevap vermek zorunda değiller. Kimi konu için 1 ay ile beklememe rağmen cevap, gelmedi, bazen çok geç geldi. Sen daha ilkinde böyle olursan kimse sana yardımcı olmaz kusura bakma da. @Poyro sana yardımcı olmaya çalışıyor, sense ona hala sinirli bir tavırla yaklaşıyorsun. Bir kaç fikrim vardı da şimdi yardım etsem mi bilemedim.
Haklısın.

Çözüme gelince... Oyundan her çıkışında "saves" dosyasındaki dünyanın (artık hangisinde oynuyorsan) "save"ini kopyala ve bir yerde saklı tut. Dediğim gibi bunu her oyun kapattığında yap, böylece istediğin zaman eski "save"lerinden birini tekrar oynayabilirsin.