Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Böyle Rezalet server yok içeri bakın !

ImportTurkey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle bu KingFactions adlı server önüne gelenni banlıyor en ufak bi kelimede ban yiyorsunuz mesela adminin çarının adının değişik bir ad yaptınız adınızı ban atıyorlar veya server laglı restartcı diyince hemen ban her dakika hatta her saniye restart atılıyor böyle server olmaz olsun abi şu servere girmeyin kapatın lagsız yapmak için her saniye restart atıyorsanız hiç server açmayın daha iyi tamam anlıyorum amatör bir sunucu ama burda herkesin hakkı var hemen herkesi banlıyamazsınız. şu servere girmeyi kesin KingFactions !!! lanet bir server adminler Stafix ArifErdogan amatör kişiler ve herkese ban atıyorlar bunların cezalandırılmasını istiyorum... alın size SS

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
BENDE ban yemisdim :ama ben hacktim

YusufCoskunsuK

KingFaction
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Atılan Her Banın Bir Sebebi Var. Haksız Yere Kimseyi Şimdiye Kadar Banlamadık. Hack Ban Argo Ban Hakaret Ban. Ban. Ban.
King Faction Güzel Server adın ne orda
<3
Kardesim Eğlence İçin AÇılan Serverler Var Siz Sırf Para İçin Açıyorsunuz Bide 5 Dkada Bir Vip Alıcak Varmı Diyorsunuz Oyuncuları Sıkıyorsunuz ANladın ?
Şimdiye Kadar Sunucumda Vip Alıcak Varmı Diye Bir Duyuru Yapmadım.

Başka Sunucularda Reklam Yaparak Geçinen Bir Sunucudan Ne Beklersin ?
Ne Yazık ki Senin Kadar İşsiz Olamıyoruz.

Nothingkat42

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@ArifErdoganKF Bende Yapmadım Kardesim Sırf Eğlence İçin Açıyorum.
-
Vede Başka Sunucularda Emek Hırsızlıgı Yapmassanız İyi Olur.Arkdasa Cevap Vermişsin Ama Doğru Kendiniz Siteler Form V.b Yerlerde Yapın.

YusufCoskunsuK

KingFaction
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum Hiçbir Yerde Reklam Yapmıyorum Buna Emin Ol. 3 Aydır Ne Forum Ne FaceBook Uğraşmıyorum Daha Önce'den de Hicbir Sunucuda Reklam Atmadım. Farklı Yollarla Aldım Hazımı.

Nothingkat42

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum Hiçbir Yerde Reklam Yapmıyorum Buna Emin Ol. 3 Aydır Ne Forum Ne FaceBook Uğraşmıyorum Daha Önce'den de Hicbir Sunucuda Reklam Atmadım. Farklı Yollarla Aldım Hazımı.
Zaten Sen Yapıcaksın Diye bir şey Yok Reklamcılarına Sahip Çıkmalısın.

YusufCoskunsuK

KingFaction
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucum'da Reklamcı Kullanmıyorum Almıyorum. 1 Yıldır Almadım 2 Yılda Olabilir. 1 Hafta Önce İlk Kez Aldım. Hakaret'den Dolayı 2 Gün Önce Yetkisi Alındı.
Başka Atabilicegin İftira Varmı? Veya Bu Dediklerimin Aksini İdda Edebilicek?

AlphaTürkiye

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim bu kadar yaptılar, başarısız oldular. Bu serverlerin herşeyi kötü, ne uğraşıyoruzgirerek