Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Böyle Rezalet server yok içeri bakın !

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Bunu Altda ki Yorumu Atan Şahısa Söyledin Sanırım?
Pardonda körüm ben galiba orda "Sunucuyu Beğendiyseniz" Yazıyo ? He Yani sırf para için açtım zaten bi kere ben sunucdan gelen bütün viplerin parasını nitrado panelime çekmekteyim gerçek hayatta herhangi bir şekilde harcamadım sunucudan alınan vipler ise direkt olarak sunucuya geri geliyor ztn neyin kafasındasın ?

YusufCoskunsuK

KingFaction
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O zaman benim sunucum hakkında asılsız yorumlar yapma ki bende yapmıyayım tabi benim yaptıgım yorum asılsız degil foto herşeyi gayet iyi anlatıyor. neyse web site script'in satılıkmı?

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
O zaman benim sunucum hakkında asılsız yorumlar yapma ki bende yapmıyayım tabi benim yaptıgım yorum asılsız degil foto herşeyi gayet iyi anlatıyor. neyse web site script'in satılıkmı?
al işte böyle devam et hee satılık vereyimde CraftWeb açsın davayı işine git kardeşim senin yaptığın yorum benim paragöz olduğuma dairdi bende cevabını verdim otur uslu yerine boş yapma

YusufCoskunsuK

KingFaction
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
:'D bak bak adam hub sunucu açmış 10/100 çekiyor + güzel web sitesi bulunmakta. neyse kalitesiz kişilerle muhattap oldugum laf yetiştirdigim boş oluyor zaten.