Öyle bir şey yok sizi kandırmışlar

COBBLEMC

Marangoz
En iyi cevaplar
2
Sunucu IP Adresi
xxx.xxx.xx
Oyun Sürümü
xxxx
Sunucu Slotu
xxx
Sunucu Türü
xxx
:/

Son düzenleme:

burakozdrme1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2020-12-19 (2).png

2020-12-19 (4).png

Merhaba sevgili sunucu sahibi, sunucumda yetkili olup sonra oyuncularımıza haksız yere mute atmanız, mute atarken sebep olarak kendi sunucunuzun ip adresini paylaşmanız gerçekten komik bir durum , ayrıca yardımcı olduktan sonra benden plugin konusunda destek istedikten sonra , benim sunucuma gelip böyle hareketler yapman komikti , sana sunucu hayatında başarılar dilerim, gerçekten böyle kuruculara ihtiyacımız var.

Sunucu ip adresi paylaşımı kanıtı log'larda mevcuttur , ekte fotoğrafa ekledim.

cRovenzy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Arkadaşlar Sunucu Hiç P2W Değil Emin Olun Kanıtı Burda askdajkdajdqasdjadj
2020-12-20_08.54.51.png

cRovenzy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
.

Son düzenleme:

COBBLEMC

Marangoz
En iyi cevaplar
2
Hayır hem insanları kandırıyorlar, hemde emek hırsızlığı yapıyorlar, sonrada buraya gelmiş forum veriyorlar, madem sunucumda reklam yapacak forumda niye reklam veriyor
Ağlaycak mısin daha fazla? Sana yetkimi almanı söylemiştim. Alsaydin ayrıca senin gibi insanlar nasıl sunucu tutturuyor bilemiyorum.

COBBLEMC

Marangoz
En iyi cevaplar
2
Ekli dosyayı görüntüle 186445
Ekli dosyayı görüntüle 186446

Merhaba sevgili sunucu sahibi, sunucumda yetkili olup sonra oyuncularımıza haksız yere mute atmanız, mute atarken sebep olarak kendi sunucunuzun ip adresini paylaşmanız gerçekten komik bir durum , ayrıca yardımcı olduktan sonra benden plugin konusunda destek istedikten sonra , benim sunucuma gelip böyle hareketler yapman komikti , sana sunucu hayatında başarılar dilerim, gerçekten böyle kuruculara ihtiyacımız var.

Sunucu ip adresi paylaşımı kanıtı log'larda mevcuttur , ekte fotoğrafa ekledim.
20201220_154247.jpg

Aynen reis senden plugin istedim ve Rezil oldum. Aynen.

COBBLEMC

Marangoz
En iyi cevaplar
2
Kanıtları var , istersen daha da atabilirim, herneyse istersen forumdan kaldır reklamını , sunucularda reklam vermen yeterlidir
1608471514361.png

Sen de bu şekilde bu isimle sunucuma gelip bunları söylemen farklı bir şeymiş gibi davranma ismin HeraNW olarak girmen çok etik :) (Sunucunda çok açık var istersen yardım edeyim?)
1608471592548.png

1608471625404.png

1608471652610.png

1608471688774.png

Kendisi sudan çıkmış ak kaşık. Seninle daha fazla atışmayacağım. Çok teşekkür ederim bizi aydınlattın ve herkese gerçek yüzümüzü gösterdin Çok oyuncu kaybettik ( :D ) @BlackKpoT 'un sunucusuna oyuncularını gönderip reklam yaptıran da benim aynen Bu şekilde devam edelim Eğer Arda için sorun değilse Loglarını buraya bekliyorum. He bir de özgün ol Bütün marketini Ardanın sunucusundan çalmışsın.

burakozdrme1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 186625
Sen de bu şekilde bu isimle sunucuma gelip bunları söylemen farklı bir şeymiş gibi davranma ismin HeraNW olarak girmen çok etik :) (Sunucunda çok açık var istersen yardım edeyim?)
Ekli dosyayı görüntüle 186626
Ekli dosyayı görüntüle 186627
Ekli dosyayı görüntüle 186628
Ekli dosyayı görüntüle 186629

Kendisi sudan çıkmış ak kaşık. Seninle daha fazla atışmayacağım. Çok teşekkür ederim bizi aydınlattın ve herkese gerçek yüzümüzü gösterdin Çok oyuncu kaybettik ( :D ) @BlackKpoT 'un sunucusuna oyuncularını gönderip reklam yaptıran da benim aynen Bu şekilde devam edelim Eğer Arda için sorun değilse Loglarını buraya bekliyorum. He bir de özgün ol Bütün marketini Ardanın sunucusundan çalmışsın.
Tüm sunuculara HeraNW olarak giriyorum, artık kullanıcı adım o şekilde diğer oynadığım tüm sunuculara gelip kontrol edebilirsin, eğer amacım reklam olsaydı sunucuna girer girmez arkadşlar sunucu açtım sunucum berbat lütfen gelin oyuncu çalmam lazım derdim, öyle bir şey demedim buda kaliteyi temsil eder :D

COBBLEMC

Marangoz
En iyi cevaplar
2
Kuyruk acıları var tabi fazlada üstelemeyelim aktif oyuncuları kalmayınca bize sallamaya başladılar.
bu kadar kötü bir sunucu sahibinin sunucusu tutmazsa böyle oluyormuş.