Özenle tasarlanmış Survival 1.20 - Play.cerryblok.com [Geliştirilmiş Hile Koruma sistemi /İhale/banka/görev/meslekler/pinyata/sandık depo] ve dahası

WoxySh

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
Play.cerryblok.com
Oyun Sürümü
1.20
Sunucu Slotu
90
Sunucu Türü
Survival
Cerryblok
Merhaba değerli arkadaşlar size yakın zamanda açılacak olan Carryblok sunucusunun tanıtımını paylaşmaktayım
Sunucumuzda Gelişmiş hile koruma sistemi ile rahatca oyun oynayabilirsiniz Oyun zevkinizin Maxsimum seviyede tutmak için Sunucumuzu özenle tasarlamış olan KeremMode'ye Teşekkür ederiz Sunucumuz olabildiğince sade tutulmuş kafa yormayan Vanilla survival'a yakın bir şekilde tasarlanmıştır.

Yetkili ekibimiz sizlerle 7/24 iletişim halinde olacaktır.

Açılış tarihimizi discord sunucumuz üzerinden paylaşacağız.

DİSCORD: **********/hEMq4Yxb

BAŞLANGIÇ HARİTASI KUŞBAKIŞI
qbaw778.png
s63l8pr.png

KÖYLÜ TAKAS
l131uy6.png
s63l8pr.png
tanıtım4.png

s63l8pr.png
tanıtım1.png
s63l8pr.png
tanıtım3.png
s63l8pr.png
tanıtım2.png

Son düzenleme:

NoBoodyy

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucunun admini olarak herkse tavsiye ederim 7/24 destek verebiliriz.

Sprax05

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhabalar sunucunun admini olarak tavsiye ediyorum. Eğer sunucuyla ilgili bir sorunuz, sıkıntınız, probleminiz varsa discord sunucumuza gelip yetkili ekibimize sıkıntınızı iletebilirsiniz. En kısa sürede yanıtlamaya özen göstereceğiz saygılarla carry blok ekibi <3

Steffs

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucunun Test Aşamasına Katılan Biri Olarak Önü Açık bir Sunucuya Şahit oldum. Oyuncunun Düşüncelerine Önem veren bir Sunucu Olduğunu söylemem gerekir.
Yönetim Kadrosuyla ayrı bir Oyun deneyimine Sahip Oldum.
Gerek Oyundan Gerekse Sesli Sohbet aracılığı ile Keyifli Sohbet Ederek Test aşamasını tamamladık.
Sunucudaki Bug ve Hataları Çok Hızlı Bir Şekilde Çözen bir yönetim.
Her zaman Aktif Bir Yetkili Kadrosu İle herkesin Oyun Deneyimine Faydasını Olduğunu Gördüm.
Ben Açıldığında Direk Olarak Oynamayı Düşünüyorum.
Sizide Görmeyi umuyorum
.
Vip alacam.