Oğlum bu nasıl gidecek lan

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaş adamları doyuramıyoruz, akk doldu diye Steam dahil her yere bulaştılar. Yer imlerimi *** ettiler bu akk doldu uyarısı yüzünden, Allahtan onu düzelttim ancak Steam'e bulaşmışlar. Her ne kadar çık gir yapsam da bu lanet yazı gitmiyor. Olmuyor efenim gönderemiyoruz. Bilen falan bir yardımcı olsun da halledeyim ya.
Adsız.png

Mağara999

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çözüm basit; Tıkla
En alttaki tarifeyi kullanıyorum gayet uygun.
Yazı içinde programı kapa aç.

Son düzenleme:

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Çözüm basit; Tıkla
En alttaki tarifeyi kullanıyorum gayet uygun.
Yazı içinde programı kapa aç.
Kanka tarifeyi değiştirmek istemiyorum. 55 liraya 24 mb/s alıyorum zaten bana yetiyor da. Bu AKK dolunca çıkan yazı daha önce hiç böyle inatçı değildi. Yazının içinde hangi program var ki ben tam anlayamadım anlattığın şeyi.

Mağara999

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kanka tarifeyi değiştirmek istemiyorum. 55 liraya 24 mb/s alıyorum zaten bana yetiyor da. Bu AKK dolunca çıkan yazı daha önce hiç böyle inatçı değildi. Yazının içinde hangi program var ki ben tam anlayamadım anlattığın şeyi.
Akk yazısını kalkması için steam kapa aç yaptın mı ?
En kötü ihtimal steami tekrar kur sorun tamamen çözülecektir :D

Bolonezella

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Format ! Şaka bir yana nasıl oldu lan o ? Neyse SS aldım moralim bozulduğu zaman baktıkça gülerim. :yıkıl:
Adamların kötü hizmet vermesi bir yana rahatsız da ediyorlar galiba müşterilerini.

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aynısı bana da olmuştu. Steami yeniden başlat dediğimde düzelmişti. Mağazaya felan gir. Sahip olduğun oyunların topluluk merkezlerne felan kurcala biraz düzelir heralde.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Yerin kulağı varsa demek, kendi kendine çözüldü durum, bir anda sitelere falan girmeye başladı. Buradan TTNET'e sesleniyorum bir daha olmasın çekerim kulaklarınızı.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
AKK kalkacaktı sözde....