Oğlum Prodhah adına özür dilerim.

Özrüm kabul oldumu

• Oldu

Kullanılan: 2 15.4%
  • Az daha dile.

Kullanılan: 1 7.7%
  • He bide sövseydi, o işler özürle olmaz

Kullanılan: 10 76.9%

• Kullanılan toplam oy
    13

Eruvos

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oğlum bir ejderha olabilir ama onlar da insan ırkı gibidir. Bir gün internet denen şu şeyi almamı istedi. Sanırım bir Minecraft forumunda sizi rahatsız etmiş. Oğlum adına hepinizden özür dilerim. Direk ona interneti yasakladım. Artık sizi rahatsız edemez. Ve @zRedDragon Özellikle senden özür dilerim. Lütfen oğlumu bağışla.

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yok biz Ejder ırkındanız. Troll'lerle bir zamanlar savaş içinde olduğumuz doğrudur ama.
Oğlunuz beni bir daha rahatsız edicek olursa kafasına yoğurt dökerim ona göre ! Oğlunuz ayağını denk alsın.(Oğlunuz hıyar olduğu için kafasına yoğurt dökünce cacık oluyor.@adenzu54 artık kaçmak zorunda değilsin şuanlık bolca cacığımız var.)

Son düzenleme:

ZereftheBlackMage

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya yeter artık foruma bence bir RP bölümü gelsin. Biz de rahata kavuşalım. :D Yoksa daha çok çıkar bence bunlardan. Amcası da gelir bunun şimdi.

Aslında bir RP bölümü güzel olabilir ha. Ben de mi Zeref RP'si yapsam. :D

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya yeter artık foruma bence bir RP bölümü gelsin. Biz de rahata kavuşalım. :D Yoksa daha çok çıkar bence bunlardan. Amcası da gelir bunun şimdi.
Az önce DNA testi yaptırdık aha şu @Dragon_ ile uzaktan akrabağlığımız varmış.Ulan ne talihsiz adamım ben :[ (Espri amaçlıdır espri olmasa camdan aşağı atlarım la ben)

Amaç neki anlamadım bende -_-
La bu mesajın aynısını ben yazdım niye beniğmm mesajığmı beğenmiyoğsunuğz :(

Zonedog

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Az önce DNA testi yaptırdık aha şu @Dragon_ ile uzaktan akrabağlığımız varmış.Ulan ne talihsiz adamım ben :[ (Espri amaçlıdır espri olmasa camdan aşağı atlarım la ben)

La bu mesajın aynısını ben yazdım niye beniğmm mesajığmı beğenmiyoğsunuğz :(
Her türlü akrabasın zaten :D