OlymposBT# Hub Lobby #ll=>Modrea<=ll

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

Merhaba arkadaşlar...
Bugün sizlere ekibimize yeni katılmış olan fakat çalışmaları ile göz dolduran arkadaşımızın mapını tanıtacağım.
adına Modrea dediğimiz map ile sizi baş başa bırakıyorum. :)

Dip Not ; Chunky ile çekmeye çalıştım lakin beceremedim yakında geçiş yapacağım. + Yakında Cinematic mod ları ile de uğraşıyorum daha iyi kalitede resimler gelecektir.

- Eksik kısımlar hakkında bir şikayetiniz var ise söylemekten kaçınmayınız.

@VIthreon

Xeressa

Team Ronin
En iyi cevaplar
0
Zümrüt bloklu yerlere yorum yapmayacağım, modern ve kolonlu yaptığınız yapıya kalemsi uzantılar ve çatılar eklemeniz hoş değil. Diğer yapılarınıza göre biraz sade bırakmaya çalışmışsınız heralde fakat tam tutmamış, medieval bir yapı olmadığından karışıklık kötü gösteriyor. Modern yapmayı tercih ediyorsanız karışık değil, ince ve güzel detaylarla bunu sağlayabilirsiniz. Ayrıca haritadaki pürüzleri ve detayları seçebilmemiz için render atmanızı öneririm, belki medieval gittiğiniz yapılarda pek farkedilmiyor ama modern yapılar yaparken kesinlikle en ince ayrıntıları görmeliyiz.

VIthreon

Voxel Artist
En iyi cevaplar
0
Zümrüt bloklu yerlere yorum yapmayacağım, modern ve kolonlu yaptığınız yapıya kalemsi uzantılar ve çatılar eklemeniz hoş değil. Diğer yapılarınıza göre biraz sade bırakmaya çalışmışsınız heralde fakat tam tutmamış, medieval bir yapı olmadığından karışıklık kötü gösteriyor. Modern yapmayı tercih ediyorsanız karışık değil, ince ve güzel detaylarla bunu sağlayabilirsiniz. Ayrıca haritadaki pürüzleri ve detayları seçebilmemiz için render atmanızı öneririm, belki medieval gittiğiniz yapılarda pek farkedilmiyor ama modern yapılar yaparken kesinlikle en ince ayrıntıları görmeliyiz.
Teşekürler .

Ecylpsys_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Geliştirilmeli bence, abi elinize emeğinize sağlık.