Olymposcraft || Faction / 1.7.X --- 1.8.X / Minegamesler ||

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

Warplar ve Makina Değişimi Yüzünden Sunucu Durduruldu.
Teşekkürler.

Olymposcraft

OlymposBT

Son düzenleme:

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
/oylamabaslat sistemini beğendim ama art niyetli olarak kullanılabilir, mesela adam 10 tane arkadaş yaptığı zaman istediği adamı banlar. Bununla ilgili bi önlem alınmalı ...

Glensow

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
/oylamabaslat sistemini beğendim ama art niyetli olarak kullanılabilir, mesela adam 10 tane arkadaş yaptığı zaman istediği adamı banlar. Bununla ilgili bi önlem alınmalı ...
Sunucudaki oyuncu online'sine göre bunun mevcudunu değiştireceğiz.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Eventi Boss Arelanları Ve Koşu Eventini Mimari Bakımdan Yakıştıramadım Sana :p

Glensow

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eventi Boss Arelanları Ve Koşu Eventini Mimari Bakımdan Yakıştıramadım Sana :p
Aslında metin abimiz üniversite sınavı dolayısı ile yoktu yani mimarilerin çoğu bana ait e tabi benda anlamıyorum :D Bakalım değiştirebilirsek hallederiz.

yasakcicem

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tanıtım süper, yapılara zaten sözüm yok ama siteden kayıt olma yakışmamış.

Geleyepehele

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gördüğüm en saçma sistem oylama sistemi olmuş , yan hesaplar klanlar havada uçuşacak kaldırın onu

Bir diğeri rehber işi,eğer sistem oyunda en uzun duran kişiyi rehber yapıyorsa bilgisiz ama sürekli sunucuda olan biri rehber olacak , buda saçma malesef

Zamanında eriny'deydin spawn gayet hoş ama o warplar pek olmamış

Krazle1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
İstemeyerek lapis nasıl koyuyosun ? ahahah

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gördüğüm en saçma sistem oylama sistemi olmuş , yan hesaplar klanlar havada uçuşacak kaldırın onu

Bir diğeri rehber işi,eğer sistem oyunda en uzun duran kişiyi rehber yapıyorsa bilgisiz ama sürekli sunucuda olan biri rehber olacak , buda saçma malesef

Oyuncu afk şeyciği yapar 7/24 online olur sonra rehber yapar kendini ayrıca takımların başı düşman takımını oylayarak banlatır sunucu fetişlenir* :(
İstemeyerek lapis nasıl koyuyosun ? ahahah
Oto reher sistrmi /Rehber yazdığınızda açıklayıcı komutların geçmesi yarar örnegin lapis kazarsak ne olacak diye bir soru sormakdansa /Rehber var ve oylama sistemidr dülündüğün gibi de ve warplar hakkında haklısınız hiç birini kebdim yapmadım 2 haftadır ben ZONGULDAK da ünv gittim bütlerim ( Bütünleme sınavlarım ) vardı. Yarın tüm warplar değiliklilik olacaktır.

Glensow

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Bilip bilmeden attığın için maalesef o öyle olmuyor. Oyundayken /rehber bilgi yazarsanız bilgi alabilirsiniz, o kadar cahil değiliz.

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekib yok metin abi skypede özel konusabilirmiyiz....[DOUBLEPOST=1434442532,1434442276][/DOUBLEPOST]@Secret_wither sorunumuzu bildirelim.