Olymposcraft [Hub] Faction , Akademi , Skyblock [Hub] Yeni Nesil

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere üzerinde çok çaba harcadığım sunucuyu tanıtacağım.

Site ; www.olymposcraft.com (Bakımda)
İp ; Oyna.Olymposcraft.com
Sürüm ; 1.7 - 1.8

Kapasite ; 150

Merhabalar , bugün sizlere yeni nesil hub sunucumuzu tanıtacağım. Uzun zamanlardan belli devam eden bu projemiz nihayetin de son buldu. Bizim hakkımızda meraklı sorular dan bir kaçına burada cevap vereceğim.

1. Sizler Builder Ekibisiniz neden sunucu açıyorsunuz ?

Cevap ; Bizler türkiye de ki nadir ekiplerden biriyiz , sebebi ise ekibimiz içerisinde tam 32 Kişilik bir ekiptir. İçerisinde builder , Java , Skript , Web Master , C++ Bilenler vardır. Ve bu şansı değerlendirmek istiyoruz.

Vb. Soru soran arkadaşlar var. Bu en temel sorulardan birisi. 2014 Yılında kuruldu Olympos şimdi ise 32 Kişilik bir ekip ile 2015 Yılındayız tam 1. Yaşındayız , bizi destekleyen tüm herkes e teşekkürler.

Sunucumuz sıfırlandı +45 Oyunuculu faction sunucu idi. Lakin saldırı ve bug lardan dolayı sıfırlamışken. Bizden istenen " sunucu pluginleri alıntı " diyip durmanız dan dolayı sıkıldık ve kendi plugin paketimizi tasarladık.

1.7 - 1.8 Arası Bug lar giderildi

Hesap şifre güvenlikleri olan buglar çözüldü

Market Fiyatları değişti

Yeni Rütbeler eklendi

Yeni Arsalar Eklendi

Boss Sistemi Güncellendi

Faction Yetkili Kadrosu Değiştirildi

Nasıl Para Kasılır ?

Lapis ' den para kasa bilirsiniz meslekler ile de kendinizi geliştire bilirsiniz çeşitli meslek sınıfları ile kendinizi bir mesleğe ait hissedin ve devam edin /para yazarak yada /Money yazarak paranıza bakabilirsiniz.
Sizlere ve rütbelere özel hazırlanmış birçok imkandan /kit yazarak bakabilirsiniz.
Emek kokan buram buram sunuzumuza sizlerin de zengin olmanızı bekleriz.

Rank Nedir Ve Nasıl Etkiler ?

Rank sistemi sunucumuzda ne kadar çok vakit geçirdiğinizi ve lapis ' de ne kadar zaman geçirdiğinizi belli eder , ne kadar çok rank atlar iseniz o kadar çok iyi kitler alabilirsiniz...
/Rank up

Warp Listemiz

Merhaba arkadaşlar sizlere çok farklı bir skyblock zevki yaşatmak için buradayız, serverda emekleri geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim . İyi bir iş çıkardığımızı düşünüyorum . Server yavaş yavaş gelişmekte ancak şu an lık gayet ideal bir skyblock sunucusu ve kendi sunucumuza özel yenilikler yapacağız . Lütfen emeklerimizi boşa çıkarmadığımızı bize gösterin, iyi oyunlar, iyi eğlenceler.

Serverımızdaki yararlı eklentiler;
-> Agaçlarınızı kesmek artık çok kolay, balta ile köküne vurarak kesin!
-> Eşyalarınızı oyunculara satmak için ihale başlatın!
-> Eşyanızı oyuncuyla takas etmek bu kadar kolay olmadı!
-> Tamamen Türkçe komutlarla kolay kullanım.

Serverımıza Özel Komutlar;
-> /menu komutu ile serverımıza özel menüye ulaşabilirsiniz.
-> /acik komutu ile serverımızdaki açık oyuncuları görebilirsiniz.
-> /ozel <kişi-adı> yazarak diger oyunculara özel mesaj atabilirsiniz.
ve birçok türkçe komut!

Açık Arttırma Pluginin Kullanımı;
-> /aa yardim | Açık arttırma ana komut.
-> /aa basla <Miktar> <En-Az-Fiyat> | Elinizdeki eşyayı açık arttırma ile satar.
-> /aa bitir | Açık arttırmayı sonlandırır.
-> /aa iptal | Açık arttırmayı iptal eder.
-> /aa bilgi | Açık arttırma hakkında bilgi alır.

1.7.2 ' den 1.7 ve 1.8 ' e çevrildi.

Yeni skriptler eklendi

Vip çekilişi eklentisi yazıldı

En çok kırık taş kıran TOP 10 u hazırlanıyor

[URL='http://hizliresim.com/a07d0O']

[/URL]

OlymposBT olarak akademi açalım , aynı zamanda dedik. Bu sunucu içerisinde sizler build ler yapabilir yetkili arkadaşlardan gerekirse şematik olarak alabilirsiniz.
Ekibimiz de uzman mimarlar tarafından eğitim alabilir ve /spawn dan ise yardım lar sayesinde buildlerinizi geliştire bilirsiniz.

Örneğin ; Ağaç yapmayı bilmiyorsunuz veya yapıyorsunuz olmuyor. Bu durumda direk olarak /spawn yazarak kendinizi geliştire bilirsiniz.

Sunucu içerisinde oturma plugini vardır.

Çaylak ; Bu kişide WE yoktur el yeteneğine bakılır ve mimarisin de yardım verilir.
Oyuncu ; Sunucumuzda belli bir vakit geçirmiş kişidir. WE yetkisi yoktur aynı arsa içerisinde sadece 1 tane arsa yerine 2 tane arsa yetkisi oluyor.
Uzman ; Builderlik seviyesi herkes den biraz daha üst ' de olan kişilere verilir , 3 adet arasa alabilir , WE yetkisi yoktur.
Profesyonel Builder ; Farklı bir plot büyüklüğü verilir ve WE yetkisi vardır teşekkürler.

[URL='http://hizliresim.com/vR3Z0m']

Oyna.Olymposcraft.com[/URL] sizleri aramızda görmeyi çok istiyoruz teşekkürler.

Rezlandino

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
servere girdim skyblocku çok beğendim ama sadece ben oynuyorum :D

Brando

Zafer ancak ona inananlarındır.
En iyi cevaplar
0

bu hatayı alıyorum acaba nedeni nedir ?

Brando

Zafer ancak ona inananlarındır.
En iyi cevaplar
0
Malesef yine aynı sorun herhalde benden kaynaklı

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
gerçekten güzel bir sunucu bizim kapatamadıgımız bugları kapatmışlar :)

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
olumpus akıyı gene.. xd. tebrikler metin abi(abji).