Online FPS Oyun Önerisi

Zurinqun

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar merhabalar.
YouTube'da noscope kiill videoları izlerken bi' an FPS oyunu oynayasım geldi.
Neden bilmiyorum. -,-

Bana ücretsiz bi' FPS oyunu, ve tabiiki "JOYGAME"nin yönetiminde olmayan bir oyun önerirseniz mutlu olurum.

*quickscope*​

Son düzenleme:

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
TF2, Half Life 1, TF Classic ???

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Hemen göz atıyorum. Teşekkürler kardeşim. Umarım rahatca quickscope kill alabileceğim bi' oyundur. xD
Oyun çok güzel. Ben başlar başlamaz pro oldum öyle söyleyeyim. tom clancy's ghost recon phantoms var bir de ama oyuna girmesi bayağı uzun sürüyor.

Zurinqun

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Oyun çok güzel. Ben başlar başlamaz pro oldum öyle söyleyeyim. tom clancy's ghost recon phantoms var bir de ama oyuna girmesi bayağı uzun sürüyor.
Sen pro olduysan kısa sürede umarım noscope kill yapabilirim kolayca. Her oyunu kolayca kavrayabiliyorum.
PointBlank'da bi' gün çok pis oynadığımı hatırlıyorum.[DOUBLEPOST=1416755382,1416755336][/DOUBLEPOST]
TF2 oynamazsan bahçe hortumuya döverim seni ._. . Para veren kazanmıyor sadece daha şık duruyor ._.
TF2'nin zaten pay to win bi' oyun olmadığını biliyorum fakat oyunun yapısı benim hoşuma gitmiyor.[DOUBLEPOST=1416755420][/DOUBLEPOST]
"Ücretsiz"

Zurinqun

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Counter Strike'nin online versiyonunu indrip oynamıştım grafikler biraz daha gelişmiş fakat bildiğin CS 1.6 sadece online.
Çok güzeldi çok beğenmiştim ama eski bilgisayar olduğundan kastığı için silmiştim o zamandan beri hiç oynamıyorum belki bi' ara bi' göz atarım.

Zurinqun

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0