[ONLİNE] TartarusCraft Astaria MMORPG 1.12.2 Zindanlar-Görevler-Takılar-Açık Dünya-102+ 3D Model Ve Fazası

Salvator

play.tartaruscraft.net Minecraft MMORPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Hepinize Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere TartarusCraft Astaria MMORPG v.2.0 Sunucundan Bahsedeceğim. Umarım Konu Tasarımı ve Sunucu Hoşunuza Gidedek, Çünkü Biz Hoşunuza Gidecek Şekilde Tasarladık. Keyif Almanız, Eğlenmeniz Dileğiyle, Hepinize İyi Oyunlar.

NOT: Sunucuya Özel Yapılmış Doku Paketini Otomatik Olarak İndirmezseniz, Websitemizden İndirip Manuel Olarak Kurmayı Unutmayın Yoksa Sununun Tadını Çıkaramazsınız.

IP - Play.TartarusCraft.Net (Bu Sunucuya Giriş Yapabilmek İçin Gereken Adrestir.)

Sunucu Kapesitesi - 50 Kişi (Arttırılabilir)

Sunucu Lokasyonu - Türkiye

Sunucu Türü - MMORPG (Devasa Oyunculu Role Play)

Sunucu Sürümü - 1.12.2

Website - TIKLA (Burdan Markete Ve Diğer Araçlara Ulaşabilirsin.)

NOT: Aşağıda Göreceğiniz Olan Sistemler Sadece Örnektir, Sunucumuzda Daha Niceleri Mevcuttur Hepsini Anlatmadık Ama Biraz Anlatabilirim. Takılar
3d Modeller,Suda Can Doldurma,Bitkilerin Gerçekçi Kullanımı,Harita Müzikleri,Zindanlar,İksirler,Balıkçılık,Bitki Toplama,Profil Sistemi,Hızlı Menü,Özel Kalkanlar,Petler,Açık Dünya,Farklı Moblar,Sistem Ayarları,Silah Yetenekleri,Zırh Yetenekleri,Keşfetme Sistemi Ve Dahada Fazlası Bulunmaktadır. Gelip Bu Eğlenceye Sizde Ortak Olun.

Sunucuda ayrıntılı bir demircilik sistemi mevcuttur. Çoğu eşyayı geliştirebilir,parçalayabilir ve eşyalara perşomen ekleyebilirsiniz. Websitemizde ayrıntılı rehberler bulunmaktadır.

Verilerini burdan takip edebilirsin. Ayrıca /profil <Oyuncu> ya da /profilim komutunda istatisliklerini başkaları görebilir.

Burdan bütün oyuncular eşyalarını gümüş (para birimi) olarak satabilir, ticaret yapabilirler.

Ganimet sandıkları içlerinde özel eşyalar barındıran, açmak için anahtar gerektiren özel sandıklardır.

© TARTARUSCRAFT ASTARIA MMORPG

Son düzenleme:

FelFel

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
RAM Kaç gb bu sunucuyu kaldırıyor? merak ettim cevaplarsanız sevinirim baya gerek sanırsam

Salvator

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
RAM Kaç gb bu sunucuyu kaldırıyor? merak ettim cevaplarsanız sevinirim baya gerek sanırsam
Cevaplarım Tabi 16 GB Altyapımız, Sistemlerimiz İçin Yeterli :) Bizde 16gb Kullanıyoruz.

Salvator

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bende zamanında bu projenin benzerinde çalışmıştım 16 gb ram aşşası crash vb tarzı sorunlar doğuruyordur sanırsam?
Sunucu Donmaları vb. Şeyler Yaşanabiliyor. Ama Ram Kadar Cpu Ve Diğer Donanımlarda Önemli.

FelFel

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Başarılı bende gökşanla beraber çalışıyordum 8 gb ram bile sunucuyu dondurup çökertiyodu düşünün :D

iyi birisiniz allah işinizi rast getirsin.

Zeydeeer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Nice.. Oynuyorum ve cidden iyi kişilere sahip klandayım. Mutluyum :)

Dretnot

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Nice. Gelmenizi öneririm. Daha ilk kez MMORPG Oynuyorum ama sunucu harbiden mis yani

MrTeenLe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yeniden MMORPG dalına dönmenize sevindim.Önceki tüm sunucularınızda oynamışlığım var.Umarım öncekilerde ki gibi güzel ve keyifli bir sunucudur.Başarılar!!

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sheveyç ormanındaki sağdaki yılanı çıkarttım biyerden amma..

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucuya giremiyorum texture pack yükleniyor giriş yapıyorum oyundan atıyor