Online ve Aktif Oyuncu

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Elimde bitane template var bunda online offline durumu ve online oyuncu sayısı kısmı var bunların php kodlarını bilen veya olan var ise paylaşabilirmi ?

@bgencacat @Minecraftplayerr @Berk

Son düzenleme:

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Etiketten bildirim gelmedi kendim gördüm, Skype: bgencacat ulaş ayak üstü yapayım istersen.

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
PHP:
<?php
$swip = @file_get_contents("https://mcapi.us/server/status?ip=--------SW İP--------");
$response = @json_decode($swip, true);
?>
<b>Sunucu Durumu:</b><br>
<?php if($response["status"] == "success"){echo "Açık";}else{echo "Kapalı";} ?><br><br>

<b>Online Oyuncu Sayısı:</b><br>
<?php echo $response["players"]["now"]; ?>

Farklı bir server api veya port kullanacağın zamna $swip kısmını editlemen lazım

Son düzenleme:

StarTurkMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya Birsürü WebMasterdan Istedim Biri Bile Bana Css'Li Köşede Server Durumunu Gösteren bir şey Istedim Herkes Paralı Yapyıor Allah Rızası İçin Lütfen Yapın Bana Lütfeen :(

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya Birsürü WebMasterdan Istedim Biri Bile Bana Css'Li Köşede Server Durumunu Gösteren bir şey Istedim Herkes Paralı Yapyıor Allah Rızası İçin Lütfen Yapın Bana Lütfeen :(
biraz önce diğer script konusunda da msjını gördüm script için yalvarıyordun. Beleşçilik konusunda üst düzeye çıkmış bir kişisin. Biz burada para kazanıyoruz. Bunda bir emeğimiz zar sen kalkıp diyorsun bana beleşe yap...

Ben burda insaniyet namına @Kronik2143 kodu verdim ama kalkıp da temalı halini vermedim çünkü beleşçilere yol çıkartmak istemiyorum