OPSkyblock için tavsiyeleriniz

tugraofset741

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba opskyblock sunucusu için tavsiyeleriniz varsa söyler misiniz? Özelden yazarsanız memnun olurum.

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba opskyblock sunucusu için tavsiyeleriniz varsa söyler misiniz? Özelden yazarsanız memnun olurum.
Opskyblock yerine emek skyblock açsan daha uzun ömürlü olabilirdi aslında ama senin kararına saygı duyuyorum.
eklentilerde Eventler yapabilirsin, Rütbeler eklemelisin, saldırgan, pasif mob warpları oluşturabilirsin. kasa plugini ekleyebilirsin. Minigame(spleef tarzı) oyunlar ekleyebilirsin.

tugraofset741

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Opskyblock yerine emek skyblock açsan daha uzun ömürlü olabilirdi aslında ama senin kararına saygı duyuyorum.
eklentilerde Eventler yapabilirsin, Rütbeler eklemelisin, saldırgan, pasif mob warpları oluşturabilirsin. kasa plugini ekleyebilirsin. Minigame(spleef tarzı) oyunlar ekleyebilirsin.
Minigame eklemeyi düşünüyorum. Artık emek skyblock devri bitti.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Türk Kafası = Nerde beleş oraya yerleş
Çok Yanlış Bir Yorum, Eğer Siz OPSky Açıpta Herşeyi Beleşe Yaparsanız Sunucunun Amacı Kalmaz, Nerede Beleş Ama Yerleştikten Bir Süre Sonra her şey Biteceği İçin Bi Anlamı Kalmıyor, Sana Tavsiyem Emek SkyBlock Aç, Artık Adam Gibi Emek SkyBlock Kalmadı, Sen Yap Bari.

Ha İlla OPSky Olacak Diyorsan;
1- Adakit
İçeriği: 3 Demir SP, 640 Emerald Block, 160 Elmas Blok, 64 Altın Blok, 64 Demir Blok, (Sünger Tane 1K LVL) 6 Sünger, (V10 Kazmaya Kadar İçeren) Kazma Kutu Anahtarı.
2- Oyunlar
2a- Piyango (Her 5 Dakikada Bir En Çok Yatırana Yatıran Herkesin Parasını Atsın)
2b- Otomatik Kutu Eventi (Her 10 Kişi Geldiğinde Otomatik Olarak Kazma Kutu Anahtarı Versin Herkese)
2c- Para Eventi (Her 5 Kişi Geldiğinde Herkese 500K Para Yollasın)
2d- Bulmaca (ÖRN. [""" Kelime Bulmacasını 1DK İçinde Yazanlardan Kim Bulursa 500K Sahibi Olacaktır.] Diye Duyuru Yollar, 1DK Süre Verir ve 1DK Bitince İlk Kim Doğru Cevap Verdiyse 500K Sahibi Olur

Eğer İşine Yaramadıysada Sıkıntı Yok.

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
aslında opskyblock bitmesi gerekir emek skyblocklar daha çok ilgi çekiyor ve daha zevk veriyor 5dk da değilde haftalarca uğraşıp adayi geliştirmek daha çok saran bir şey

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Neden bitsin ki? OpSkyblock denilen saçmalıklara karşı açabilirsin ve kendine has bir kitlen olur opskyblockun kitlesi belli kemik kitle kısacası emek skyblock da uzun süre oynayacak oyuncular olur kısacası kendine has bir kitle oluştur derim.

tugraofset741

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neden bitsin ki? OpSkyblock denilen saçmalıklara karşı açabilirsin ve kendine has bir kitlen olur opskyblockun kitlesi belli kemik kitle kısacası emek skyblock da uzun süre oynayacak oyuncular olur kısacası kendine has bir kitle oluştur derim.
Sizin sunucunuzu biliyorum. Önceden açmışlığım vardı emek tutmadı. Sizinki yine iyi tuttu.

tugraofset741

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
aslında opskyblock bitmesi gerekir emek skyblocklar daha çok ilgi çekiyor ve daha zevk veriyor 5dk da değilde haftalarca uğraşıp adayi geliştirmek daha çok saran bir şey
Zevkler ve renkler tartışılmaz. Zaten artık emek skyblock isteyen adam çok büyük sunucularda takılıyor orda emek skyblock çok.