OPSkyblock Sunucumda ItemSpawner plugini hatası

cabbarking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar opskyblock sunucumda oyuncular elmas spawner'ı koyunca elmas gelmiyor.
aynı şekilde ben op olmama rağmen spawner alamıyorum veremiyorum dağıtamıyorum
aşağıya bir screenshot koyuyorum. Yazdığım komuttan sonraki aldığım hata o şekilde. OP olmama rağmen alamıyorum.
hata.png

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bu eklentinin bozulduğunu gösteren bir hata, kurduğun eklenti bozuk veya çalışmıyor olabilir başka bir eklenti dene ya da bir kontrol et derim.

cabbarking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bu eklentinin bozulduğunu gösteren bir hata, kurduğun eklenti bozuk veya çalışmıyor olabilir başka bir eklenti dene ya da bir kontrol et derim.
Başka bir eklenti denersem sunucumdaki bütün sistem bozulmaz mı ? Sonuçta spawnerlar felan kayıtlı olan her şey silinmesin veya değişmesin ?

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Eklentiyi yeniden kur database kısmı dursun öyle deneyebilirsin? Ya da en son ne yaptıysan geri al.

cabbarking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Eklentiyi yeniden kur database kısmı dursun öyle deneyebilirsin? Ya da en son ne yaptıysan geri al.
Acaba itemspawner.jar eski sürüm mü anlamadım ? yeni sürümünü mü kurayım?
config dosyalarında değil mi zaten hata. dosyaların yedeğini alıcam yeni sürüme tekrar koyunca aynı hatalar oluşmaz mı ?
ne yapacağımı bilemedim gerçekten

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Eklentiyi yeni mi? kurdun.

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
O zaman eklenti bozuk ya eklentini sıfırdan kur temiz bir şekilde ya da farklı bir eklenti dene yapabileceğin bir şey yok.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Acaba itemspawner.jar'ı yenilesem bir şeyler değişir mi
1-Sadece elmas sp de hata veriyorsa plugin dosyasının içinde spawnerler.yml diye bir dosya olması lazım ordan elmas sp yi bul ve kontrol et herhangi bir hata varmı.
Olmazsa
2-Bende daha önce kullandım o eklentiyi ve o hatayıda aldım daha önce şöyle yap itemsp dosyasının yedeğini al ve sil sonra yeni dosya oluşunca spawner isimlerini eskisi gibi yap dene yani bu dediğimi bir.
(Bu yöntemle spawneri olanların sp si gitmemesi lazım ama isimleri aynen öyle yaz)

cabbarking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
1-Sadece elmas sp de hata veriyorsa plugin dosyasının içinde spawnerler.yml diye bir dosya olması lazım ordan elmas sp yi bul ve kontrol et herhangi bir hata varmı.
Olmazsa
2-Bende daha önce kullandım o eklentiyi ve o hatayıda aldım daha önce şöyle yap itemsp dosyasının yedeğini al ve sil sonra yeni dosya oluşunca spawner isimlerini eskisi gibi yap dene yani bu dediğimi bir.
(Bu yöntemle spawneri olanların sp si gitmemesi lazım ama isimleri aynen öyle yaz)
Dediklerini yaptım. fakat değişen bir şey olmadı. Başka bir yöntem var mıdır acaba ?

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Dediklerini yaptım. fakat değişen bir şey olmadı. Başka bir yöntem var mıdır acaba ?
Msf aklıma başka bir şey gelmiyor plugini güncellemeyi deneyebilirsin çünkü itemspawner.jar olan version eski diye hatırlıyorum.