OPSkyblock Sunucusunda oyuncular spawner koyamıyor!

cabbarking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba değerli forum üyeleri,
OPSkyblock sunucumda bir skript ile oyunculara spawner veriyorum. Bu skript sunucumda çalışıyor. Ben sunucu yöneticisi olarak demir spawner koyduğumda spawner çalışıyor. Ancak oyuncular spawner koyduğunda spawner domuz spawner’a dönüşüyor. Oyunculara. “silkspawners.place.pig “ iznini de verdim. Fakat sorun aynı. Önerebileceğiniz bir şey var mı?

blueybighat

Marangoz
En iyi cevaplar
3
spawner skriptini paralı mı aldın yoksa internette gezen normal çöplerden mi

blueybighat

Marangoz
En iyi cevaplar
3
kullandığın spawner bir eklenti mi yoksa skript mi ?

cabbarking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
birazdan pcye geçince atayım telefondan linki kopyalayamadım kusura bakmayın.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
silkspawners.place.*
Oyunculara bu perm i verin tüm sp leri koymalarına izin verir hala pig e dönüşürse skript da bir sıkıntı olabilir belki yada addon eksikliği olabilir bu arada itemsp konusunda skriptlara güvenmemenizi öneririm acilen plugin e geçiş yapın bence...

blueybighat

Marangoz
En iyi cevaplar
3
size katılmıyorum skript düzgün bir şekilde kodlanırsa lag yapmaz . yerine liste kullanmak gibi veya every 5 seconds: drop gibi kodlar yerine nbt üzerinden ayarlanırsa çok daha kaliteli ve lagsız olur

cabbarking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
silkspawners.place.*
Oyunculara bu perm i verin tüm sp leri koymalarına izin verir hala pig e dönüşürse skript da bir sıkıntı olabilir belki yada addon eksikliği olabilir bu arada itemsp konusunda skriptlara güvenmemenizi öneririm acilen plugin e geçiş yapın bence...
Kesinlikle haklısınız. Fakat İtemSpawner'da OP olmama rağmen spawner alamıyorum Tornado spawners'i kullanmadım. Silkspawners'ı da anlamış değilim. Önerebileceğiniz güzelinden bir şey varsa buradayım. Memnun olurum.

cabbarking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
silkspawners.place.*
Ayrıca silkspawners.place.* yetkisi zaten oyuncularda var idi. Fakat sorun hala devam ediyor. Yukarıya skript'i hastebin üzerinden bıraktım. Eğer anlıyorsanız bakabilirsiniz.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Ayrıca silkspawners.place.* yetkisi zaten oyuncularda var idi. Fakat sorun hala devam ediyor. Yukarıya skript'i hastebin üzerinden bıraktım. Eğer anlıyorsanız bakabilirsiniz.
Skript dan anlamam ama Tornado spawners i tavsiye ederim yıllarca kullandım hiçbir sorun yaşamadım. Eğer alacak durumunuz varsa satın alın derim hem skript dan daha güvenli olur.