Optifine Cape Hakkında

Jordyvoss_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben MineCraftta 25 TL'ye Optifine Cape aldım ama bir kaç sorum var.
Bu Optifine Cape'i sadece Optifine modu kullanan kişiler mi görüyor yoksa herkes mi?
Ve de görünüm ve hareket hızı vermesi dışında başka bir ekstra özelliği var mı?
Şimdiden teşekkürler cevaplar için

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Sadece Optifine Mod Kullananlar Görür Ve %80 İn Kullandığına Göre :)
Bu Arada Hareket Hızı Gibi bir şey Söz Konusu Değil Bildiğim Kadarıyla Veremezde Zaten Vermesi Durumunda İş Hileye Biner

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Sadece Optifine Kullananlar görebiliyor ve hiçbir özelliği yok ? Sadece aksesuar

Jordyvoss_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
@rayandu06 @LordTs @umut_
Arkadaşlar bu olay hatırladığım kadarıyla resmi açıklanmıştı. Ve de çoğu yerde söyleniyor - çoğu youtuber söylüyor. Hareket hızı veriyor, doğru ancak çok az veriyor. Ya %5 'ti yada 0.5'ti. Bu ikisinden biri. Daha önceden bunun açıklamasını görmüştüm. Yani cidden cape'lar çok az da olsa hareket hızı veriyor. Mojang CAPE'ları da dahil.

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bu olay hatırladığım kadarıyla resmi açıklanmıştı. Ve de çoğu yerde söyleniyor - çoğu youtuber söylüyor. Hareket hızı veriyor, doğru ancak çok az veriyor. Ya %5 'ti yada 0.5'ti. Bu ikisinden biri. Daha önceden bunun açıklamasını görmüştüm. Yani cidden cape'lar çok az da olsa hareket hızı veriyor. Mojang CAPE'ları da dahil.
"Resmi açıklama" nın linkini atarmısın yada Optifine Capelerin hızlı olduğunu söyleyen youtuberların :(

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kaynak gösterir misin ?

Jordyvoss_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kaynak gösterir misin ?
"Hatırladığım kadarıyla" dedim. Yani nerede duyduğumu hatırlamıyorum ama gerçekten çok fazla öyle söylenti duydum. Capesi olan bir kaç youtuber da Survival Games videolarında söylemişlerdi. Hatta bir tanesi videonun konusu olarak açıklamıştı bunu. Resmi açıklama da ya Optifine'ın sitesindeydi, ya da Mojang'ın veya MineCraft'ın resmi sitelerinde bir yerdeydi. Eminim ama gördüğümden

umut_

En iyi cevaplar
0
Yok Öyle Bir Dünya %5 Demek Ne Demek Biliyormusun Sen ?
Optifine Capenin Hız Vermesi İçin Hack Client Olması Lazım Oda Hile Olacağı İçin Optifine Böyle İşe Girişmez Ve Optifine Cape Alanların %90 I Sg-Hg Oynadığına Bakarsak %5 Avantaj Free Win Olurken %0,5 Lik Bile Bir Avantaj Çok Fazla Şey Kazandırır Kişiye
Mojang Pelerininin Hız Vermesi Gibi Bir Olay Yok Mojang Öyle Bir Şey Yapsaydı Şuanda Mcsg De Oynayan Tüm Oyuncuların Minecon'a Gittiğini Minecon Olduğu Gün Mcsg Ve Tüm SG Sunucuların 0 Kişi Olduğunu Görürdünüz
Kısacası Mojang Kendi Açıklaması Olmadığı Sürece Böyle Şeylere İnanmayın

Jordyvoss_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yok Öyle Bir Dünya %5 Demek Ne Demek Biliyormusun Sen ?
Optifine Capenin Hız Vermesi İçin Hack Client Olması Lazım Oda Hile Olacağı İçin Optifine Böyle İşe Girişmez Ve Optifine Cape Alanların %90 I Sg-Hg Oynadığına Bakarsak %5 Avantaj Free Win Olurken %0,5 Lik Bile Bir Avantaj Çok Fazla Şey Kazandırır Kişiye
Mojang Pelerininin Hız Vermesi Gibi Bir Olay Yok Mojang Öyle Bir Şey Yapsaydı Şuanda Mcsg De Oynayan Tüm Oyuncuların Minecon'a Gittiğini Minecon Olduğu Gün Mcsg Ve Tüm SG Sunucuların 0 Kişi Olduğunu Görürdünüz
Kısacası Mojang Kendi Açıklaması Olmadığı Sürece Böyle Şeylere İnanmayın
Yanlış biliyormuşum o zaman. Daha doğrusu öğrendiğim kişiler yanlış biliyormuş. Doğrusunu söylediğin için teşekkürler. :) Bu arada ben Optifine dışında da pelerinler görünebiliyor sanıyordum o kötü olmuş gari :/

umut_

En iyi cevaplar
0
Yanlış biliyormuşum o zaman. Daha doğrusu öğrendiğim kişiler yanlış biliyormuş. Doğrusunu söylediğin için teşekkürler. :) Bu arada ben Optifine dışında da pelerinler görünebiliyor sanıyordum o kötü olmuş gari :/
Yani Şu Yönden Bakarsan Bardağın Dolu Tarafına %80 Gibi Premium Kitlesi Cape Veya Zoom Olsun İçerikler Olsun Optifine Kullanıyor Ve Çoğuda Capey'e Sahip O Yüzden Premium Sunucularda Hiçbir Sorun Yaşamazsın
Ama Türk Sunuculara Bakarsan Yani Bardağın Boş Tarafını Görürsen %5 İ Hile Clientlerden Fırsat Bulupta Optifine Kullanıyorlar Yani Pelerinini Pek Gören Olmaz
Gerçi Şuda Var Premium'un Varken Neden Çakma Sunucularda Oynayasınki :p