Optifine Yüzünden Blok Kıramıyorum [Yardım]

Furyfeel

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar;

ÖZET : Optifine açtığımda blok kırılmıyor, optifine olmadan açınca blok kırılabiliyor. Bu sorunu nasıl çözerim?

Optifine kurup herhangi bir sunucuya girdiğim zaman blok kıramıyorum tıpkı lag varmış gibi ping 800 olur da 10 kere vurursun anca kırılır ya aynı öyle oluyor ancak internetim de hızlı. Optifine olmadan giriş yaptığımda hiçbir sorun yok. Ama optifine olmadan oynayamam fps çok düşük kasıyor optifine sayesinde akıcı bir şekilde oynayabiliyorum. Sorunu nasıl çözebilirim?

NOT : Oyunun sürümü önemli değil iki farklı sürümde denedim aynı sorun.

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Optifine lag yaratmaması lazım. Single player olarak denermisin. Belki serverdan kaynaklıdır. Birde ayarlardan bu gözüken yeri default yapıp denermisin.

Furyfeel

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncellikle yardımcı olmaya çalıştığınız için çok teşekkür ederim. Şans eseri aynı sunucuya girdiğimde lag olmadı autosave seçeneğini hiç değiştirmeden girdim sıkıntı yoktu ama sabah sıkıntı yaşıyordum arkadaşım da aynı serverde bulunuyordu onda öyle bir sorun yoktu internetim de iyi. Single player da sorun olmuyor sadece sunucularda oluyor ama işte sunucuda sorun olsa arkadaşlarım da yaşardı aynı problemi diye düşünüyorum şuanda bir sıkıntı yok gibi sağolun bir durum olursa bildireceğim. Söylemeyi unuttum ekleyeyim aynı sunucuya optifine olmadan girince böyle bir sorun yaşamıyorum.

Son düzenleme: