Oraxen Plugin

kadir2015

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Hoşgeldiniz
Ben ethernal bu gün sizlere Oraxen Plugini'ni göstericeğim.

73e63f6d8b76c2aa614ab06e2ee79b4fb02c7e73.png

Bu plugin nedir ?:
Oraxen yeni öğeler yaratmanın en kolay yoludur muhteşem kılıçlar,kalkanlar,yaylar gibi birsürü istediğiniz alet,edevat oyuncularınız için mükkemel bir plugindir gayet eğlenceli ve kullanışlı olan bu plugin istediğiniz ve hayal ettiğiniz eşyayı,aleti yaratabilir. Birkaç yapılandırma satırında yeteneklerini ve görünümlerini tanımlayabilirsiniz. Eklenti, yapılandırmanızı anlayacak ve bir doku paketi oluşturmak için kullanacaktır. Daha sonra bu doku paketini çevrimiçi olarak yükler ve oyuncularınıza otomatik olarak yeniden dağıtır Oraxen, özel dokularla yeni öğeler oluşturmak için yeni Minecraft 1.14 özelliklerinden kolayca yararlanmanızı sağlayan bir minecraft eklentisidir. Yeniden kaynak oluşturma neslini yönetir, karşıya yükler (Polymath kullanarak), tamamen açık kaynaklıdır ve genişletilebilir bir API'ye sahiptir.

887057e3d11d32fbfe6ed99bc0e46e76a8d48ff5 (1).png

Neden her şeyi kendin yapmak yerine Oraxen'i seçmelisin?:
  • Çok kolay, bir dokümantasyon var.
  • Oraxen, tüm ağır ve gereksiz adımları (paket oluşturma, optimizasyon, yükleme ve daha fazlası gibi) yöneterek ultra hızlı hale getirir.
  • Zaten kullanabileceğiniz birçok yetenek ve mekanik var.
  • Varsayılan yapılandırma, doğrudan kullanabileceğiniz veya esinlenebileceğiniz düzinelerce hazır öğe içerir.
  • Bu öğelerin zaten değiştirebileceğiniz güzel dokular ve 3d modelleri var.
rrr.PNG

Nasıl Çalışır?:
Bir Spigot sunucusu oraksen yüklü olarak başladığında, eklenti tüm öğe yapılandırmalarını okuyacak ve bunları png dokularınızı öğelerinize bağlamak için json modelleri oluşturmak için kullanacaktır. Kaynakları optimize edilmiş bir algoritma kullanarak sıkıştırır ve bir polimat örneğine yükler. Polymath, Minecraft kaynaklarına ev sahipliği yapmak için Python'da yazılmış ücretsiz ve açık kaynaklı bir yazılımdır. Varsayılan olarak oraxen, bir sanal sanal özel sunucuda İsviçre'de barındırılan kendi örneğimi kullanacaktır. Bir oyuncu sunucunuza bağlanacağı zaman, oraxen onu onu yeniden satın alma sunucusuna gönderecek olan polimat örneğine bağlayacaktır.

e.PNG

Giriş:

Oraksen üzerinde çok güzel eşyalar yapmak ve yeteneklerini değiştirmek kolaydır, ancak daha fazlasını yapmaya ne dersiniz? Mekanik, her bir öğeye özel bir konfigürasyon ile özel yetenekler atamanıza izin verir. Oraksen üzerinde çok güzel eşyalar yapmak ve yeteneklerini değiştirmek kolaydır, ancak daha fazlasını yapmaya ne dersiniz? Mekanik, her bir öğeye özel bir konfigürasyon ile özel yetenekler atamanıza izin verir. Örneğin, anakaya ya da rakiplerinizden kalpleri çalan bir kılıçtan daha iyi bir kazma oluşturabilirsiniz.

Plugin özellikleri:
  • Plugin sürümü: 1.14,1.15
  • Plugin fiyatı: 20.00 Euro,154,53 TL
  • Plugin sitesi: "Tıkla"
  • Plugin ismi: "Oraxen"

Paket seçenekleri
Özel öğeler oluşturmanıza izin veren diğer birçok eklentiden farklı olarak, oraxen bir doku paketinin oluşturulmasını destekler: yani, öğelerinizin neye benzemesini istediğinizi doğrudan yapılandırmada tanımlayabilirsiniz ve paketi oluşturmaya özen gösterecektir. Minecraft için, her öğenin görünümü model adı verilen bir json dosyası tarafından yönetilir. Öğelerin çoğu, iki boyutlu bir doku sergileyen çok basit bir modele sahiptir. (Tekrarlayan ve sıkıcı olan) bu json dosyasını yazmak zorunda kalmamak için Oraxen'den kendisini üretmesini isteyebilirsiniz.

Çeşitli özellikler:

Durability (Dayanıklılık):

Bu, Oraxen ile oluşturulan bir öğenin dayanıklılığını değiştirmenizi sağlar. Minecraft vanilya bu tür modifikasyonları işlemek için yapılmadı, bu yüzden bu sistem mükemmel değil. Öğenizde iyi dayanıklılığı görmeyeceksiniz, sadece yüzde olarak çalışacak. Bunun anlamı, örneğin ahşap kazma temelli bir kazma oluşturursanız (varsayılan olarak 59 dayanıklılığa sahiptir) ve bunu 5900 olarak değiştirirseniz, öğenizde hala 59 dayanıklılık göreceksiniz. Ancak bir dayanıklılığı kaybetmek için 100 bloğu kırmanız gerekir. Harika olan şey, görüntülenen çubuğun doğru şekilde güncellenmesidir.

Onarım (Repair):
Bu tamirci, bir öğeyi başka bir ürünü onarmak için kullanmanıza izin verir (vanilya dayanıklılığı veya oraksen özel kullanan). Varsayılan olarak bu tamirci demir, altın ve elmas çarklara bağlanır. Bunları kullanmak için onarmak istediğiniz öğeye tıklamanız yeterlidir.

SON
Ethernal iyi kullanmalar diler umarım bu konu işinize yaramıştır iyi günler.

Bir cahil dostum olacagına, Bin alim düşmanım olsun...

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Mükemmel bir eklentiye mükemmel bir anlatım

ScRauben

Play.Minecedia.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu eklentiye sahibim cok deli bir eklenti fakat türkiyede 1.8 dışında sunucular nadir tutuğu için eklentiyi 1.14 temeli bir sunucuda kulanamadım arka planda incelemelerime göre cok güzel bir eklenti

kadir2015

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bu eklentiye sahibim cok deli bir eklenti fakat türkiyede 1.8 dışında sunucular nadir tutuğu için eklentiyi 1.14 temeli bir sunucuda kulanamadım arka planda incelemelerime göre cok güzel bir eklenti
teşekür ederim.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
newitems de aynı şey değil mi? Onu araştırıyorum da bende tam üzerine bu konu iyi oldu :D