Orijinal TV Animesi Eternal Boys 2022 Sonbaharında Yayımda!

ThisisMyPower

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Orijinal TV Animesi Eternal Boys 2022 Sonbaharında Yayımda!

“Eternal Boys” isimli orijinal bir televizyon animesinin resmi web sitesi çarşamba günü açıldı ve ana kadro, oyuncu kadrosu, bir teaser görseli (aşağıdaki resimde) ve teaser tanıtım videosu yayınlandı. Animenin Ekim 2022’de gösterime girmesi planlanıyor.

Eternal Boys anime

Eternal Boys Özet:

Hikâye, hayatlarında her insan gibi başarı ve başarısızlıklar yaşayan altı orta yaşlı adamı takip ediyor. Bir gün bir idol grubu olmaya karar verirler ve yaşları ve fiziksel durumları gibi engelleri aşarlar.

Eternal Boys Teaser:

Editör Değerlendirmesi: Özetten de anlayabileceğiniz gibi “Yaşamdan Kesitler ve Müzikal” kategorilerine giren bir anime olacak. Açıkçası ilk defa böyle bir anime görüyorum. Editör olarak “Animenin seveni olur mu?” soruları aklımdan geçmiyor değil. Sizce tutacak mı? Nasıl olacak? Yaşamdan kesitler ve müzikal animeleri sizce nasıl? Yorumlarda belirterek bana yardımcı olabilirsiniz.

BUNA DA GÖZ ATIN!: Ecchi Nedir? Ecchi Anime Nedir? En İyi Ecchi Animeler!

Eternal Boys Oyuncular:

Daisuke Yamanaka: Toshiyuki Morikawa (JoJo no Kimyou na Bouken Part 4: Diamond wa Kudakenai serisinden)
Tsuyoshi Imagawa: Daisuke Namikawa (Fate/Zero serisinden)
Kentaro Sanada: Daisuke Hirakawa (Free! serisinden)
Naoki Ishida: Katsuyuki Konishi (Diabolik Lovers serisinden)
Haru Asai: Jun Fukuyama (Osomatsu-san serisinden)
Makoto Kakizaki: Nozomu Sasaki (Monster serisinden)

ANİME ÇIKTIĞINDA İZLEMEK İÇİN: TIKLA!

Eternal Boys Yönetim Ekibi:

Yaratıcı: Manpuku Geinou Production
Yönetmen: migmi (Tatoeba Last Dungeon Mae no Mura no Shounen ga Joban no Machi de Kurasu Youna Monogatari serisinden)
Serilerin Kompozisyonu: Kimiko Ueno (Oushitsu Kyoushi Heine serisinden)
Orijinal Karakter Tasarımları: ma2 (Me no Doku Sugiru Shokuba no Futari manga)
Karakter Tasarımları: Seiko Asai (Wotaku ni Koi wa Muzukashii)
Ses Yönetimi: Ryou Tanaka (Shounen Hollywood: Holly Stage for 49 serisinden)
Müzik: Yukari Hashimoto (3-gatsu no Lion serisinden)
Stüdyo: LIDENFILMS

Kaynak: Orijinal TV Animesi Eternal Boys 2022 Sonbaharında Yayımda! - Animeciniz | Türkçe Anime & Manga Haberleri