Orjinal Premium Hesap Çekilişi - NightRaid

AkinaMiyuki

Eylül Ulusoy
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
127749
127750

Selamlar!

NightRaid Sunucu ForumGamerTR'YE Özel Çekiliş yapıyor!
%100 Orjinal Sizin E-postanız üzerine alınacak olan bir hesap !

(Sizin üzerinize)
Yapmanız gerekenleri hemen söylüyorum:

• Katılıyorum yazmak.
  • AkinaMiyuki adlı profili takip etmek,çekiliş olduktan sonra takibi bırakabilirsiniz.
  • Sunucu Forumuna okuduğunuz kadarıyla yorum yapmak.
Sonuçlar Çekilişler kategorisinde açıklanacaktır! BOL ŞANS
Forum link: https://forum.gamer.com.tr/konu/nightraİd-factionun-ÇaĞini-deĞİŞtİrecek-sunucu-1-12-x.420359/

DoctorCaptainR

cananyoneteachmeJavaplease
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Katılıyorum , diğer yarışmacılara başarılar diliyorum.

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Çekilişe katılıyorum, takip ettim, bunlar da forum hakkında düşüncelerim:
Bu forumla ilgili düşüncelerim pek de güzel sayılmaz. Son dönemlerinde (yaklaşık 3 4 yıldır) hep sorunlar var forumda, eskiden son konularda gerçek konular varken şimdi ful reklam, topluluk olarak eskidende olan saçma kitlede bir değişiklik yokken kaliteli kitle sürekli azalıyor. Telefon üzerinde bağlanınca düzgün ayarlanmamış arayüz yüzünden sürekli sorunlar yaşatıyor bize. Yakın zamana kadar foruma telefonla girildiğinde telefonu donduran derecede kasıyordu site. Reklamlardan sadece sunucu manasından bahsetmişim, üzerine sitenin yanları üstü altı heryeri reklam dolu, para kazanmak istemelerini anlıyoruz ama site açılınca direk hop diye önümüze reklam çıkıyor.

Mfbulut

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
katılıyorum forumla ilgili düşüncem
forum güzel minecraft sevenlerin soruları hikayeleri filan güzele benziyor yeni katıldığım için pek bir şey diyemiyeceğim
çekilişi görünce hemen geldim

efekec55

Team Arcenia
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Katılıyorum
Forum hakkında düşüncem yeni açılan konular %75'i alım veya forumda bulunun yardım konularının bir daha açılması forumu epeydir kullanıyorum son zamanlarda hiç giremiyorum.

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çekilişe katılıyorum.
Foruma 2016'da kayıt oldum. 2016-2017 senesinde Minecraft Türkiye adıyla açıktı forum. Bu zamana kadar birçok kişiyi tanıdım, onlar beni tanıdı. Birçok sunucuya girdim. Birçok şey yaptım. Forumu cidden çok seviyorum. Bu sıralar aktiflik biraz daha yükseliyor, bu da umut verici.

yoqq123

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çekilişe katılıyorum. Takip ettim.
Foruma ne zaman kayıt olduğumu hatırlamıyorum ve pek minecraft forumunda gezinme taraftarı olmadım hiç fakat server sunucu aradığım zaman ilk tercih ettiğim yer burası ve ilk tercihimde de istediğim sunucuları bulabiliyorum ( yani genelde ) lafı daha fazla uzatmayacağım . Çekilişin bana çıkması dileğiyle iyi olan kazansın

Plasvis2234

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çekilişe katılıyorum buralarda yeniyim süper üyem var yalnız :)