Ormandan Kaçış - Zorlu Kaçış

Atab3rk35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hepinize Selamun Aleyküm Arkadaşlar Bu Sefer Yine Kendi Çapımda Kaçış Labirent Tarzı Gibi Gibi Bi Harita Yaptım Sizi Daha Fazla Sıkmadan Resimlere Geçelim :)

Evet Resimler Bu Kadar Bu Arada bir şey Söylemek İstiyorum Ben Aslında Haritayı Başkası İçin Yapıcaktım Haritanın İsmini Öyle Koydum Ama Sonra .minecraft'tan Değiştirdim Eğer Değişmediyse Kusura Bakmayın.

İndirme Linki: http://dosya.host/f/44mG

Virüs Total: https://www.virustotal.com/tr/url/b...0c25700f99a790ef3e9557f7/analysis/1472467145/

Son düzenleme:

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Resimleri hizliresim den yükleyip en alttaki direkt link i kopyalayabilirsin :)

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Virustotalin temiz olmasına ramen benim Microsoft Security Essentials'im otomatik olarak karantinaya aldı.

Sorun nedir problem sadece benimle mi ilgili?

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

Atab3rk35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hiçbir sorun yok virüs falan yok virüs totalda yaptım virüs programını kapatarak indirmeyi deneyin

Linki konuya koyma. Bu yazı yerinde suratın yanında resim var linki ora koy.

Bende bişi algılamadı
heh oldu sonunda resimler çözdüm olayı saolasın

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sürüm 1.9.2 mi ?
Edit : 1.9.4 müş

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bitirmem sanırım 5-6 dk mı aldı. Komut bloğu öğrenmek çok zor değil. Sen de demişsin. TeorikRedstonecu işine yarayabilir ben ordan öğrendim bolca yeri. En basiti gm yi engellemek için:
execute @p[m=1] gamemode 0 gibi bi kod ile oyuncuların gm 1 geçmesini engelleyebilirsin :).
difficulity ile zorluğu ayarlıyabilirsin
Tellraw ile renkli yazılar gönderebilirsin. Tellraw için internete Tellraw Editor yaz bulursun :). Bir de komut bloklarını buldum :p makasla keserken :D
Not: Çıkış yeri süper :D

Atab3rk35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bitirmem sanırım 5-6 dk mı aldı. Komut bloğu öğrenmek çok zor değil. Sen de demişsin. TeorikRedstonecu işine yarayabilir ben ordan öğrendim bolca yeri. En basiti gm yi engellemek için:
execute @p[m=1] gamemode 0 gibi bi kod ile oyuncuların gm 1 geçmesini engelleyebilirsin :).
difficulity ile zorluğu ayarlıyabilirsin
Tellraw ile renkli yazılar gönderebilirsin. Tellraw için internete Tellraw Editor yaz bulursun :). Bir de komut bloklarını buldum :p makasla keserken :D
Not: Çıkış yeri süper :D
Çıkışı nasıl o kadar hızlı buldun ben ilk önce düz devam edersin sonra sağa gidersin daire çizersin diye hesaplamıştım /difficulity peaceful yaptım çok denedim çalışmadı renkli yazmayıda denedim olmadı sonda aslında seni bi eve ışınlayacaktım yatağın kenarında ahh her şey bi rüyaymış diye bitecekti de işte tp yerini XYZ hepsini doğru yazmama rağmen beni çok uzağa attı bu arada çıkış yerini söylemede başkalarıda oynar belki spoiler olmasın

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çıkışı nasıl o kadar hızlı buldun ben ilk önce düz devam edersin sonra sağa gidersin daire çizersin diye hesaplamıştım /difficulity peaceful yaptım çok denedim çalışmadı renkli yazmayıda denedim olmadı sonda aslında seni bi eve ışınlayacaktım yatağın kenarında ahh her şey bi rüyaymış diye bitecekti de işte tp yerini XYZ hepsini doğru yazmama rağmen beni çok uzağa attı bu arada çıkış yerini söylemede başkalarıda oynar belki spoiler olmasın
Söylemem :D Aslında dediğin oldu önce bayağı bi açıldım. Bulmam şans işiydi. Tp yerini tam alamamışsındır. - yi fln tam yazmamış olabilirsin.
/tellraw @a {"text":"Merhaba Atab3rk35","color":"blue"} bi bunu dene çalışması gerek. Komut konusunda @xdzaa21 belki yardım eder. Önce kendin öğrenmeye çalış tabi.
İyi forumlar :)

Atab3rk35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Söylemem :D Aslında dediğin oldu önce bayağı bi açıldım. Bulmam şans işiydi. Tp yerini tam alamamışsındır. - yi fln tam yazmamış olabilirsin.
/tellraw @a {"text":"Merhaba Atab3rk35","color":"blue"} bi bunu dene çalışması gerek. Komut konusunda @xdzaa21 belki yardım eder. Önce kendin öğrenmeye çalış tabi.
İyi forumlar :)
yalnız tp konusunda hakatten - yazmayı unutmuşum neyse artık diğer map'a kaldı yaparsam daha iyi bir şey yapmayı planlıyorum saolasın' neyse ben yatıyorum uykum geldi cevap vermessem k.b iyi günler

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
@bikkik Teşekkürler :D. Komutlarla ilgili sorunun olursa elimden geldiği kadar yardım ederim dostum özel mesaj atman yeterli ayrıca map ile ilgili yorumumu sonra yapıcam şu an pek müsait değilim :)

Ekleme;
Map çok sıkıcı olmuş 200 x 200 bir alanı ağaçla doldurmuşsun 10 dakikadır uğraşıyorum hala bir şey bulamadım :D

Atab3rk35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@bikkik Teşekkürler :D. Komutlarla ilgili sorunun olursa elimden geldiği kadar yardım ederim dostum özel mesaj atman yeterli ayrıca map ile ilgili yorumumu sonra yapıcam şu an pek müsait değilim :)

Ekleme;
Map çok sıkıcı olmuş 200 x 200 bir alanı ağaçla doldurmuşsun 10 dakikadır uğraşıyorum hala bir şey bulamadım :D
zaten mapın adı ormandan kaçış :D bütün amacın kaçmak oyunda tek bi bölüm olduğu içinde zor yaptım biraz ama seninki hemen bulmuş 5-6 dakikada :D nasıl şu an bulabildinmi çıkışı