Orta Çağ Evi | -DarwinDoplhie

DarwinDoplhie

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selamlar bütün konuyu görüntüleyen forum sakinleri.
Bir süredir @ErenBeyazkurt 'un yaptığı yapılar beni sunucuya girip bir şeyler yapmama itekledi. Kısacası sunucuda yapı yapmayı özendim kendisinden. Bu akımı başlattığı için teşekkür ederim, ilk defa ciddi bir ev yapmışlığım oldu şimdi.
Neyse, her şeyi bir yana bırakalım, zaman zaman küçük evler yapıyordum. Ama bir Ronin* kadar uğraşmıyordum. Bu yapı haricinde en fazla yarım saat bir yapıya uğraştım. Şimdi istekle yaptığım yapı sonucu bu oldu.
Ve birde @LifeTaker bu halini görmüştü. Öneride verdi sağolsun. Dediklerini yaptım ama fotoğraflar eskiydi, yenisini çekmeye üşendim. Bu arada tekrar tekrar teşekkürlerimi iletiyorum kendisine.
Çok uzattım beyler, bayanlar ben göstereyim artık yapımı.

-Benim şedırım* yok. O yüzden makyajsız Angelina Jolie gibi olabilir. Tamam vurmayın, makyajsız pakize anca bu..
-Ronin* Burdan ekipteki bütün arkadaşlara selamlar, sizin yaptıklarınız yanında karınca bu ama fazla aşağılamayın.
-Şedır* ErenBeyazkurt değişiyle Minecraft retricası.

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Siz bunları nerde yapiiniz ? :D (şefursuz kate upton gibi bu :D)

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
O tarz bir çatıya eğim vermen şart terraform için yaptığın ağaçlar hoş duruyor fakat o sivri dağlar hiç olmamış. :)

DarwinDoplhie

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Son düzenleme:

Bay ZZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Etiket :D. Ayrıca hikayen bana tanıdık geliyor. Build görüyorsun gaz alıyorsun onun dışında üşeniyorsun(Ben). Fakat aramızda fark var, ben gaz almama rağmen artık o işlerle uğraşmıyorum.

DarwinDoplhie

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Keşke benim uyarılarımı dinlemek nedir bilsen höwal
ilk açıklamayı okumamıştım kb yenilerini çekip atabilirim istersen
Ben en yakın zamanda güncelliyeceğim konuyu gece veya yarın sabah.[DOUBLEPOST=1436643554,1436643487][/DOUBLEPOST]
Etiket :D. Ayrıca hikayen bana tanıdık geliyor. Build görüyorsun gaz alıyorsun onun dışında üşeniyorsun(Ben). Fakat aramızda fark var, ben gaz almama rağmen artık o işlerle uğraşmıyorum.
Gazı herkes alıyor ama iş yaratıcılıkta bitiyor, gerçi ev dışında çoğunu yardımsız yaptım ama..

Bay ZZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben en yakın zamanda güncelliyeceğim konuyu gece veya yarın sabah.[DOUBLEPOST=1436643554,1436643487][/DOUBLEPOST]
Gazı herkes alıyor ama iş yaratıcılıkta bitiyor, gerçi ev dışında çoğunu yardımsız yaptım ama..
Sebebimi açıklamasam sanırım herkes beni üşengeç sanacak. Yapı yapmamın sebebi artık programlama dilleri ile uğraşıyor olmamdır.

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Ben bunu görmiştim höwal.Ama güzel olmuş tabi bi şedırlı değil ama xd