Ortak Aranıyor (--Maddi Durumu İyi Olanlar İçeri Girsin--)

HardBone

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
Yakında
Merhaba! ben Swoxhype kim bilir bu forumda kaç adet konu açtım.

Hiç uzatmaya gerek yok direk dalıyorum ve net bir şekilde kafanızı karıştırmadan konuya giriyorum.

Kısaca, Kişisel Bilgilerim;

Arkadaşlar, ben 5 yıldır Minecraft oynayan, oyunlara bağımlı olan bir bireyim. Bu Minecraft sevdası sayesinde sunucu işlerine giriştim. Toplam 4 yıldır sunucu işleriyle ilgileniyorum. 4 yıldır profesyonel Pluginerlik/Skripterlik yapıyorum. 3 yıldır ise orta derecede Mimarlık yapıyorum. Adminlik/Yöneticilik vs. böyle yetkiler çok kolay geliyor artık bana. Oyuncuların ne yaptıklarını, ne yapacaklarını, kimin dolandırıcı olduğunu kimin yetki için sunucuda durduğunu biliyorum.

Toplam 30 GB Rama sahip 5 sunucuda Adminlik/Yöneticilik yaptım.

Toplam 8/16 GB Rama sahip 15 sunucuda Pluginerlik/Skripterlik yaptım.

Toplam 8/16 GB Rama sahip 20 sunucuda Mimarlık/Builderlik yaptım.

Toplam 256 GB Rama sahip 1 sunucuda Moderatörlük yaptım.

Toplam 4/8 GB Rama sahip 30 sunucuda Rehberlik yaptım.

Tecrübe ve deneyimlerim bunlardır.

Amacım;

Yukarıda kişisel bilgilerimi, tecrübe ve deneyimlerimi okuduysanız, eğer benim kaliteli bir Minecraft oyuncusu/sevdalısı olduğumu düşünüyorsanız, okumaya devam edebilirsiniz.

Arkadaşlar, aklımda Hard SkyBlock veya Emek SkyBlock sunucusu açma fikrim var. Sadece ortağa ihtiyacım olacak. Maddi durumum iyi değil. Ortağımı bulduktan sonra onunla sunucu türünün ne olacağını seçeceğiz güzel ve mantıklı bir karar vereceğiz. Kararımızı verdikten sonra sunucu türüne göre kendim sıfırdan plugin paketi yapacağım. hiçbir şekilde korsan, sunucuya zarar verecek sağlıklı olmayacak pluginleri kullanmayacağım. Sunucuda ki hile pluginleri vs. türkçeleştireceğim. Sıfırdan plugin paketini yaptıktan sonra, haritaları yapmaya başlayacağım. Haritaları yaptıktan sonra ise, sunucunun açılış tarihine karar vereceğiz. Daha sonra ise sunucuyu açtıktan sonra sağlam bir reklam etkisi ile sunucuyu patlatmayı düşünüyorum.

Eğer benim gibi Minecraft bağımlısı/sevdalısı iseniz sunucu işleriyle uzun zamandır ilgileniyor iseniz. Benimle iletişime geçebilirsiniz. Tek istediğim şey bilgin, maddi durumu iyi olan bir ortak bulmak.

Aşağıdan yazarsanız sevinirim.

TaklacıKing0131

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Yakşamlar Ortak Olamam Belki Ama Sana Layık Bi Yetkili Olabilirim Eğer Denemek Veya Konuşmak İstersen

Discord Adresim : ★·.·´¯`·.·★Enes#2075

SeSsİZlikGeİRödÜNdü

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pff önemli olan onlar değil bilgi sahibi olman onlar seni bilgi sahibi yaptıysa o bilgiler sayesinde yetkili olabiliyorsun

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Merhaba! ben Swoxhype kim bilir bu forumda kaç adet konu açtım.

Hiç uzatmaya gerek yok direk dalıyorum ve net bir şekilde kafanızı karıştırmadan konuya giriyorum.

Kısaca, Kişisel Bilgilerim;

Arkadaşlar, ben 5 yıldır Minecraft oynayan, oyunlara bağımlı olan bir bireyim. Bu Minecraft sevdası sayesinde sunucu işlerine giriştim. Toplam 4 yıldır sunucu işleriyle ilgileniyorum. 4 yıldır profesyonel Pluginerlik/Skripterlik yapıyorum. 3 yıldır ise orta derecede Mimarlık yapıyorum. Adminlik/Yöneticilik vs. böyle yetkiler çok kolay geliyor artık bana. Oyuncuların ne yaptıklarını, ne yapacaklarını, kimin dolandırıcı olduğunu kimin yetki için sunucuda durduğunu biliyorum.

Toplam 30 GB Rama sahip 5 sunucuda Adminlik/Yöneticilik yaptım.

Toplam 8/16 GB Rama sahip 15 sunucuda Pluginerlik/Skripterlik yaptım.

Toplam 8/16 GB Rama sahip 20 sunucuda Mimarlık/Builderlik yaptım.

Toplam 256 GB Rama sahip 1 sunucuda Moderatörlük yaptım.

Toplam 4/8 GB Rama sahip 30 sunucuda Rehberlik yaptım.

Tecrübe ve deneyimlerim bunlardır.

Amacım;

Yukarıda kişisel bilgilerimi, tecrübe ve deneyimlerimi okuduysanız, eğer benim kaliteli bir Minecraft oyuncusu/sevdalısı olduğumu düşünüyorsanız, okumaya devam edebilirsiniz.

Arkadaşlar, aklımda Hard SkyBlock veya Emek SkyBlock sunucusu açma fikrim var. Sadece ortağa ihtiyacım olacak. Maddi durumum iyi değil. Ortağımı bulduktan sonra onunla sunucu türünün ne olacağını seçeceğiz güzel ve mantıklı bir karar vereceğiz. Kararımızı verdikten sonra sunucu türüne göre kendim sıfırdan plugin paketi yapacağım. hiçbir şekilde korsan, sunucuya zarar verecek sağlıklı olmayacak pluginleri kullanmayacağım. Sunucuda ki hile pluginleri vs. türkçeleştireceğim. Sıfırdan plugin paketini yaptıktan sonra, haritaları yapmaya başlayacağım. Haritaları yaptıktan sonra ise, sunucunun açılış tarihine karar vereceğiz. Daha sonra ise sunucuyu açtıktan sonra sağlam bir reklam etkisi ile sunucuyu patlatmayı düşünüyorum.

Eğer benim gibi Minecraft bağımlısı/sevdalısı iseniz sunucu işleriyle uzun zamandır ilgileniyor iseniz. Benimle iletişime geçebilirsiniz. Tek istediğim şey bilgin, maddi durumu iyi olan bir ortak bulmak.

Aşağıdan yazarsanız sevinirim.
Vallaha Şuanki türk sunuculardan 10 kat daha iyi bi sunucu geliyor olabilir.... HIÇ YOKTAN EMINIM hergün gördüğümüz batihost verdiği plleri deyiştirip yapmicağınız kesin. Başarılar diliyorum.